Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a lánynak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lánynak aki tetszik a kedvenc színésze Adam Sandler?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 06:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Pl. semmiképpen ne tedd azt, amit a 4-es javasol. ÉN se tatom sokra Adam Sandlert, és fontosnak tartom, hogy a páromnak ne az legyen a vicces es filmben, hogy valaki hasra esik a zebrán, de egy lekezelő balféknél semmi se rosszabb. Én se megyek oda emberekhez, hogy megváltoztassam az ízlésüket, és lealacsonyítóan "majd én megtanítalak" módon elmondjam, mi a jó. Értem az alapproblémát, de vagy elfogadod, hogy ezt szereti, vagy ennyi. Mutasd meg neki a filmeket, amiket te szeretsz, egy csomó ember azért szeret mainstream sz*rokat, mert nem jut el hozzá más. De ne oktasd ki, és ne kritizáld azt, amit szeret. Az ízlése előbb volt ott, mint te. Én pl. nagy Bon Jovi rajongó vagyok. Ha valaki ebbe belekötne, az zavarna. Nem azért, mert egy zene ennyire fontos, hanem mert előbb voltam Bon Jovi rajongó (12 éves korom óta), mint ahogy pasizni kezdtem, és ez nem úgy működik, hogy valakivel összejövök,ami meg nem tetszik benne, azt megváltoztatom. Vagy pl. én magyar szakot végeztem, és sokkal több irodalmi művet ismerek és olvastam is (ami nagy különbség, mert a legtöbb ember csak ismeri őket), mégse foglak kioktatni, ha nem olvastad Berhardtól A mészégetőt. Szerintem kevés dolog rosszabb annál, hogy na majd te most megmutatod.
2017. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Öltözz be Sàtànkànak.
2017. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Adam Sandler egy fos színész, szóval a csajnak fos ízlése van, de ez nem feltétlen kéne, hogy megakadályozzon :D
2017. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem menekülj :D
2017. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

Emberek millió szeretik Adam Sandlert ha nem így lenne nem lenne felkapott színész. Azért ez annyira nem egyedi ízlés.

Majd legfeljebb nem nézitek együtt a filmjeit.

2017. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Kit ismertek ti el, magyarok? Frusztráltságotokban nem ismertek ti el senkit, főleg azt nem, aki közületek való, és vitte valamire. Tisztelet, annak a kevés kivételnek. Persze most gyors irtok valakit, csakhogy ne legyen igazam.
2017. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha van valami, ami pótolja ezt a pszichés hibáját és az ebből következtethető dolgokat, akkor simán elnézhetnéd neki!


Tehát ha bomba teste van, jó mellei, kerek feszes feneke, akkor kit érdekel, hogy ennyire sötét?

2017. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es, mondjuk azt, akinek több esze van, mint egy vödör csigának.
2017. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!