Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha az első randin a lány nem ajánlja fel, hogy fizeti a kávé, süti stb. ráeső részét, akkor el kell felejteni, mert csak pénzéhes?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy az első randit egy próbának kell tekinteni, és ha a lány nem fizeti a részét, akkor nem szabad tovább foglalkozni vele, mert ezt fogja ezután is elvárni. Mi a véleményetek erről? Vagy esetleg az első randi nem számít, csak ha a másodikon sem ajánlja föl a fizetést? Vagy a második randin neki kellene meghívnia? Hogy van ez most? Számít ez egyáltalán?

2017. szept. 19. 12:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy nagy marhaság!

Hülyét is kapnék ha elhívnék valakit randira és ott erősködne hogy kifizeti x részét a kávénak/ebédnek, bárminek!

Ez alapján nem mérhető le hogy pénzéhes-e. Pontosabban, nem ez alapján derül ki.

Szerintem tök természetes hogy ha a férfi elhív, meghív valakit, akkor azt úgy érti, hogy ő szervezi, ő fizeti.


Ha mondjuk többedik alkalom után a nő sugallja hogy szeretne elmenni valahova, de akkor sem ajánlja fel, akkor az kicsit gáz.

2017. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sok különböző nő van felfogásra, de anélkül hogy be lehetne kategorizálni őket jóba vagy rosszba.


Lehet nő, aki nem pénzéhes és:

-elfogadja ha a férfi fizet

-ragaszkodik a felesben fizetéshez

-ő szeretne fizetni néha


Én általában azt szeretem, ha átlag 3-ból 2-szer én (a férfi) fizethetek, de néha ő is meghív.

Ha az első randin azt mondja hogy fizessünk felesben vagy hagy fizessen ő, akkor mindig azt mondom, hogy "Semmi gond, most hagy fizessek én, aztán majd legközelebb te hívsz meg engem" - Szerintem ez egy kedves és normális gesztus. De ha tovább erősködik, akkor hagyom, mert ostobaság lenne ilyenen veszekedni már az elején.

2017. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Rendben, de hanyadik randinál kell gyanakodni, hogy valami nem stimmel, ha továbbra sem ajánlja fel? Mit kell ilyenkor csinálni, szólni kell érte?
2017. szept. 19. 12:21
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
ettől nem pénzéhes egy nő! Ha te hívod el, akkor neked illik fizetni. jesszusom milyen ffi az aki első randin sajnálja a 300 ftos kávét a nőtől :/ ha komolyan érdekel valaki, nem ez alapján kéne megítélni... én volt h felajánlottam, és a férfiak nem hagyták h fizessek, nekem volt kellemetlen a szitu, no meg a férfinek. egy "gyerekkel" randiztam egyszer - igaz 27 éves volt, de szellemileg nulla- ő kifizettette velem első randin az én kajámat meg az övét is, mondván h legközelebb ő fizet... nem volt legközelebb.
2017. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igy van, akkor mar csak direkt sem ajanlanam fel, aztan mehet isten hirevel, ha o probakent fog fel egy elso randit. Bar en szerintem mindig felajanlottam, de nem azert, hogy ne tunjek penzehesnek, de altalaban fizettek helyettem. Mindenesetre jo csoronak kell ahhoz lennie egy nonek szerintem, hogy egy 300-400 forintos kave kifizetesebol mar arra kovetkeztessen, hogy ezt a pasit le tudja majd huzni jol anyagilag a kesobbiekben.
2017. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
99%
Edes istenem! Egy 300 Ft-os suti es a penzehesseg. Ez mar a mevetseges kategoria. A nok azert randiznak es ulnek ott tobb orat, hogy kavezzanak ingyen.
2017. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, de en soha nem ajanlottam fel elso randin. Szerintem kellemetlen egy ferfinek, ha azt erzi, hogy azt hisszuk, hogy egy kave foldhoz vagja. Es kicsinyes dolog is.
2017. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Első randit nem tartanám semmiféle próbának. Azért ez nem olyan, mint a Bronxi mese c. filmben az autó ajtózár teszt, ha bárki is emlékszik rá. Mondjuk jól esik, ha a lány fölajánlja hogy fizeti a részét, de egy normális fiú/férfi ezt nyugtázza és közli, hogy most ő hívta meg a lányt. Szerintem itt nem is az értékről van szó, hanem a gesztusról. Második randinál már fôlajánlhatja a lány a részének fizetését, esetleg ugyanakkora értékben akár vissza is hívhatja a fiút, de első randin ez nem lehet elvárás...
2017. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha te hívtad el, akkor illik neked fizetni az első randit! Úgyis fel fogja ajánlani a részét, ha normális. Akkor meg betolhatod, hogy oksa, te fizetsz mondjuk egy kaját, ő meg a piát stb.
2017. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!