Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyen létezik:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen létezik: "bőven átlagon felüli nő unja a sok menő pasit, ezért esélyt ad egy szerényebbnek"?

Figyelt kérdés
fullos kiscsaj, instagrammon fürdőruhás, kerek hátsó mutogatós képekkel, ezer ismerős, sok ismeretlen jelölgeti... és elmegy randizni egy átlagos pasival, akár még unalmas, nem bőbeszédű pasival, talán még össze is jön vele. Ilyen létezik?
2017. szept. 19. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Jelen😀Épp hétvégén randiztam egy jóképű, de pici felesleggel rendelkező sráccal, bár sportol és azon van, hogy leadja, nagyon értelmes, udvarias, simán összejönnék vele. Jobban meg is becsülne, mint azok a pasik, akiknek minden ujjukra 10 csaj jut.


De azért azt nem mondom, hogy egy töketlen, unalmas pasival is összejönnék, vagy olyannal, aki nem tetszik külsőre. Ennyire szerintem egy csinos lány sem adná lejjebb...

21N

2017. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet únja a kínálatot és kipróbál egy szerényebbet...
2017. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a leírásod alapján mondjuk nem egy bőven átlagon felüli no jut eszembe, hanem inkább egy átlagon aluli.
2017. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

-Persze, a nyuszik ugranak is. Ha kiszívta csóró srác minden figyelmét, akkor keress jobbat. "Mutogatós" képek, figyelemre vágyik, folyamatos pozitív visszajelzésre. A sok menő pasi valószínüleg átlagosnak tekinti, ezért egy hozzá hasonló kategoriában, már nem kapná meg azt a rajongást, nem tudna elszívni annyi figyelmet, így már is rosszul érezné magát.

-Vagy csak simán szép, okos lány, akinek nem jönnek be a menő pasik.

2017. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Jah, simán lehet, hogy egy nő megunja, hogy tárgynak nézik és folyton "fullos kiscsajként" emlegetik a férfiak, ezért egy érzelmileg intelligensebbet választ magának... Miért ne..?
2017. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik. Akkor annak az 'átlagos pasinak' valami más pozitívuma van amivel a külsejét kompenzálja.

De hogy nem 'szerényebb', az biztos.

Eléggé felületesen nézed a dolgokat.

Nálad mit jelent az a 'menő pasi'? Mert ha jóképű de egy rakás szerencsétlenség, akkor nem annyira menő.

2017. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Életszerű, nekem nem 1 párom volt amihez nem illettem meg messze nem az esete vagyok :))
2017. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Néha, rövid időre előfordul, de ritkán maradnak együtt az ilyen párok mert nagyon más világ a kettejüké.


Én egy kifejezetten előnytelen külsejű, többféle betegséggel "megáldott" szakmunkásfiút és szép orvoslányt ismertem ilyen felállásban.Végül a fiú szakított mert nem akart családot-gyerekeket, attól tartott, hogy öröklődnének az előnytelen tulajdonságai.

2017. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszabb ***** válasza:
Persze-persze, na ja, megunja a sok 21 és fél éves keljfeljancsit, akiknek apuka vadonatúj BMW-t dugott a segge alá és véletlenül épphogy bekerült a BME-re, s a főváros nagymenői közé tartoznak az összevissza durrogó, szétbarmolt katalizátoros verdájukkal, meg buliról bulira járnak. [Havi elkölthető pénzmennyiség: 500 ezer HUF fölött.] Igen, alanyunk ezt megunja, és beéri a kis tróger, albérletben lakó, csepeli szakmunkással, akinek a legdurvább hétvégi programja egy-egy Real-Barca rangadó a tévében egy tálca Kőbányaival. Na persze... tudod ki hiszi el ezt a mesét, aranyom...
2017. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, #9-nek igaza van, ilyen váltás nem létezik. Ha valaki egyszer belekóstol a jóba, többet nem kér mást. Max mégjobbat. De ez természetes dolog, minden ember felfelé törekszik az életben, nem lefelé...
2017. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!