Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány akinek nem a mai "menő" dolgok jönnek be?

Figyelt kérdés

Már teljesen kiborultam.

Az utóbbi 1,5 évben egy normális kapcsolatom se volt. Bár valószínűleg én vagyok az oka, amiért fiatalon nem vagyok "raj-rapper-cigányutánzó-cigisdrogos" kemény csávó... (Hányok az ilyentől!)

A legtöbb lánynak meg ez tetszik. Nem használok cigány szavakat, (dik, stb.) nem cigizek, nem ba.szok be amikor csak lehet, stb.

Sőt, elutasítok MINDEN szenvedélybetegséget. Büszke vagyok rá hogy magyarnak születtem, szeretem a hazámat, büszke vagyok arra hogy képes vagyok rendesen magyarul beszélni, és nem szennyezem más idegen szavakkal a nyelvünket (pl. cigány, angol, stb.). A barátaimon segítek, nem csak akkor a barátim ha nincs semmi baj. Kiállok mellettük ha bajban vannak, nekem még van gerincem. Vállalom a tetteimért a következményeket, nem futok el a büntetés/megtorlás elől... De úgy látom ezek ez "erények" mára már kimentek a divatból. ,,Ma már nem divat a hazaszeretet". Ezzel annyira nincs is bajom, míg ki nem alakul a manapság a fiatalok körében elterjedt "anti-hazaszeretet". Amikor a sok nigger idiótát majmolják, késelnek, lopnak, cigiznek, drogoznak, stb. MERT EZ MENŐ!

Utálom ha egy lány visszahúzódó, nincs saját akarata (vagy csak nem meri kimondani), azt sem bírom ha nincs humorérzéke...


Létezik olyan lány akinek nem ezek (a fentebb említett szerintem rossz tulajdonságok) jönnek be? Szerintem talán 1000-ből ha egy ilyen...



U.I.: Sajnálom hogy így ömlesztve van minden, de agymenésem volt, és csak leírtam össze vissza ami jött... Elnézést. :)


15/F


2010. máj. 1. 14:47
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Nos, mint mondtam, én is néha írok el dolgokat, most is ez történt pár helyen.
2010. máj. 1. 14:52
 2/46 anonim ***** válasza:

15 évesen ez baromi furcsán hangzik.


"Az utóbbi 1,5 évben egy normális kapcsolatom se volt."


13,5 évesen mégis mit vártál? Ebben a korban a szerelmet szalmalángnak hívják.


A hazaszeretetről pedig, nem attól lesz valaki hazaszerető, ha nem iszik, nem drogozik és nem dohányzik. Ugyanúgy, ahogyan az nem anti-hazaszeretet, ha valaki ezeket csinálja, valaki ezekkel él, az szenvedélybeteg, nem magyar utáló. Én szeretem Magyarországot, szeretek itt élni, szépen beszélek magyarul (jól néznénk ki, ha a saját anyanyelvemet nem beszélném), ettől függetlenül dohányzom. Nem látom az összefüggést a kettő között. Ha idősebb korodban újraolvasnád, amit itt írtál nevetnél magadon, mert kicsit ne haragudj, de tényleg logikátlan.

2010. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
még csak 15 vagy:D simán elkezdhetsz cigizni:D Amugy meg ez 1 hülyeség ,hogy a lányoknak olyan v ilyen dolgokat csinalo fiuk jönnek be . Szarnak rá nagyrészt az a fontos h ki csinálja.
2010. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
ne hallgass rá ez egy bunkó:) hja és én se szeretem az ilyesmit és nekem 16 évesen is komoly kapcsolatom van másfél éve vagyunk 1 üt :)
2010. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

helo igazad van!

engem idegesít hogy manapság minden fiú cigizik, drogozik stb. én ez GYŰLÖLÖM! én pl alergiás vagyok egy anyagra a cigiben és ezért is szerintem gusztustalan pl. olyan pasival csókolózni aki elötte cigizet! ma már nagyon nehéz olyat találni aki nem cigis nem drogos stb. pedig nincsenek nagy elvárásaim nem vagyok nagyon válógatós. pl a mi osztályunkban 14 fiúból 10 cigizik ez kiborító...

olyan rég találkoztam normális sráccal... örülök hogy még vannak ilyen emberek akiknek nem menő a cigi,drog, stb stb stb. 14/L

2010. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, mint mondtam, csak leírtam ömlesztve a gondolataim.


Nem akarok vitatkozni, de a mai magyarság elcigányosodik, akik pedig késelnek, lopnak, stb. (Ne mond hogy nem! Ez így van!) Egyszerűen leköpnek azért, mert rovásírásos pulcsiba el mertem menni iskolába... ez normális? És ők magyarok (származásilag), identitásukat tekintve pedig már rég cigányok.


13,5 évesen volt az első csókom. Szóval azért "számítom" kb. onnantól. De nem is ez a lényeg, hanem maga a kérdés.

2010. máj. 1. 14:58
 7/46 anonim ***** válasza:
Jajj ne értsetek félre, én sem állnék soha még csak szóba sem kábítószeressel, még füvessel sem (szerintük az nem kábítószer), sőt nekem olyan sem nagyon kell, aki kipróbálta (na ez az amiből marha kevés van, pedig én nem tizenéves vagyok). Milyen apja lesz az ilyen a gyerekeknek? Áhh, nekem ilyen nem kellene, a dohányzás az nem zavar, mivel mint írtam én is dohányzom, kulturált mennyiségben pedig szerintem az alkohol egészséges és elviselhető (vacsora után 1 pohár bor vagy sör nem rossz dolog).
2010. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

attól hogy használok külföldi szavakat, még magyarnak tartom magam (ugyanis a magyarba nincs mindenre megfelelő szó).

És szerintem a hazaszeretet nem abban nyilvánul meg hogy vki rovásírásos pulcsiba megy be a suliba.

2010. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Nincs azzal még semmi baj, hogy valaki megiszik egy pohár bort, mert 15 évesen én is szoktam. De nem járok kocsmába, soha nem szívnék el szál cigit sem, undorodok tőle...



Egy szóval nem mondtam hogy nekem abban nyilvánul meg a hazaszeretetem hogy milyen ruhában vagyok.

2010. máj. 1. 15:06
 10/46 anonim ***** válasza:

utálom az ilyet :D hogyhívnak ? :$

xD

2010. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!