Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehetne tenni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ilyen helyzetben? Éltetek már át ilyet vagy hallottatok ilyen sztorikat? Ha igen, akkor hogyan oldódott meg?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy elég nagy bizalomvesztésem egyik haverom miatt. Ezután úgy 1 évvel próbálkoztam, akiről kiderült, hogy csak arra kellettem, hogy növeljem az egóját, de amúgy le se kakilta azt, hogy én szerettem őt. Kb. 4 éve már ennek, de még mindig ugyan azt gondolom: azt, hogy akkor is és most is (ha visszagondolok erre) megalázottként éltem és élem is meg, amikor fény derült a dolgokra, azt nagyon nehezen hittem el. Azóta fóbiásan nem merek próbálkozni senkinél sem, mert félek, hogy ugyan úgy járhatok, mint az előbb említett lánnyal. És egy pár hete van itt egy idevalósi lány (18/l), akit megtaláltam Facebook-on (de még mindig itt beszélgetünk, mert ezt akarta) és nekem nagyon megtetszett. El is szeretném hívni randira, hogy jobban megismerjem, mert nagyon jól elvagyunk, hülyéskedünk, meg komoly témáink is vannak. Az a bökkenő, hogy nem meren elhívni őt sem a fentebb leírtak miatt. Mégis mit tehetnék, hogy a régi csajt el tudjam engedni és ne féljek miatta, és ezt az újat el merjem hívni? Ha idővel alakulna egy kapcsolat, akkor később normálisan tudnék ismerkedni? Ti mit javasolnátok nekem?

Ezer bocsi, ha hosszú lett és előre is köszi, ha értelmes válaszok lesznek! 21/f



2017. szept. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen fogadd el, hogy volt egy sza.r élményed egy konkrét emberrel. Mindannyiunknak van, ez az élet része. Az, hogy a másik lány milyen volt, semmilyen hatással nincs arra, hogy ez a mostani milyen. Ők két teljesen különböző ember.


Ha tetszik ez a lány, akkor hívd el randizni. Ha elfogadja a meghívást, ha nem, akkor hagyd és foglalkozz mással. Ne vedd ennyire véresen komolyan se az ismerkedést, se saját magadat. Hagyj időt a dolgoknak, ismerd meg a másikat, ne éld bele magad egyből az elején és ne add ki magad teljesen.

2017. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy te sem vagy ugyanolyan, mint egy random kiválasztott másik fiú csoporttársad vagy haverod. Nem kellene a lányt büntetned azért, amiért egy másik lány átvert. Egy randira hívással nem veszíthetsz sokat, de sokat nyerhetsz vele.
2017. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!