Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nahát, ti hallottatok már...

Nahát, ti hallottatok már ilyet? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval a szitu a következő. Utolsó menstruációm első napja szeptember 04. Mikor nem jött meg utána októberben csináltam terhességi tesztet de negatív lett, aztán még mindig nem jött meg csináltam még tesztet de semmi. Jó annyiban hagytam, 1 éve szültem azóta teljesen összevissza jött meg, betudtam annak, hogy még nem állt helyre a rend. Aztán csak nem jött meg, csak nem jött meg, és pár napja elkezdtem émelyegni, szédülni. Így tegnap csináltam mégegy tesztet, ami viszont pozitív lett. Huhhh meglepődtem, és kiszámoltam, hogy ha az utolsó menstruációmhoz viszonyítjuk, akkor már 12 hetes terhes vagyok, szóval rohantam az orvoshoz. Az orvos megvizsgált és közölte, h max 6 hetes terhes vagyok. Ami viszont nagyon fura, mert azt jelenti, hogy a menstruációm után 6 héttel volt peteérésem? Tök logikátlan és fura az egész...Mindenesetre örülök, csak kicsit meglepődtem...:D
2014. nov. 28. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Valszeg kimaradt egy peteérés, így nem az utolsó menstruációhoz kell nézni, hanem akkor uh alapján fogják kiszámolni a baba korát. Gratulálok amúgy hozzá!
2014. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Van ilyen... :)
2014. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!