Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Piti csajozós trükk de beválik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piti csajozós trükk de beválik! Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

A keplet egyszeru: nagyon bejott egy csaj mar hetek ota. Nagyon szep/csinos/vonzo/hibatlan satobbi. Kulsore legalabbis, egyebkent kicsit el van szallva magatol. En sem vagyok egy rossz pali, de nem volt tulzottan vevo ram. Tavolsagtarto maradt, mintha nem is erdekelnem tenyleg. Marha rosszul esik ez, de nem panaszkodom tudom van aki minden lannyal ezt eli at.

Aztan tegnapelott egy buliba voltunk egy helyen. Vegig neztem de semmi, ketszer nezett ram 1 masodpercig. Szoval elegem lett es szoltam egyik ismerosomnek, o egy nagyon szep modell csaj kabe fel fejjel magasabb is nalam de imad engem. Persze nem ugy, nekem sosem jott be O, inkabb baratkent, de mivel neki sincs senkije megkertem, hogy a kedvemert jatsszunk kicsit, hogy tetszek neki. O meg jol elszorakozott, az olembe ult, simogatta a fejem (ezt egyebkent is csinalja), "felrementunk" (de csak kikisertem cigizni meg beszelgettunk a kedvenc sorozatunkrol). Akar tunik szanalmasnak akar nem mar este kiszurtam, hogy felfigyelt ram a kiszemeltem. Sot meg kozelebb is ultek. Ma mikor talalkoztunk a kari epulet elott (ugyan arra a szakra jarunk a legjobb baratnojevel) nagy mosollyal koszont nekem es ahelyett, hogy se szo se beszed se mosoly nelkul tovabbment volna mint regen, ott nevetgelt es poenkodott, es megkerdezte szerintem is jobb-e felkotve a haja. (Remelem nem olvassa ezt es ismer magara :D)

Es en ezt semmi masnak nem tulajdonitom mint a kis kozjatekunknak, hogy en mennyire kapos vagyok es meg egy ilyen csinos egig ero labu modell csajnak is bejovok. Van mas magyarazat? Mert a baratnom szerint is ez van, mikor mondtam neki, hogy csinaljon ugy mintha bejonnek neki mondta, hogy szerinte ez be fog vallni.

Mi erre a magyarazat? Ti is tapasztaltatok mar ilyet?


2017. szept. 21. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Igen tapasztaltam, és eléggé nem jön be, alapból bizalomra van szükség, ha már úgy akar "meghódítani", hogy féltékennyé akar tenni, akkor ha még érdekelt is, onnantól kezdve leépíti az érdeklődésem.
2017. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
A magyarázat az, hogy van lány, aki ebben méri a férfiasságot, hogy mennyire kapós az adott srác. Pedig csak egy bizonyos körben az és nem ez adja az esszenciát. De azonos körben mozogtok, gondokodásban is, így működött.
2017. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor volt ilyenem...

Nem feltétlenül pont így, hanem csak szimplán tettek rám, semmibe nem néztek. Majd, ha lány ismerőssel vagy csak a kiszemelt által is ismert, hypeolt társaságban tűntem fel akkor már felfigyelt rám.

Talán csak azért van ez, mert nem tudja ki vagy, távolságtartó és amikor meglátja, hogy van nő ráadásul jó nő akinek kellesz akkor felmerül benne, hogy csak nem lehetsz annyira rossz party és elkezd foglalkozni veled.

2017. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszabb ***** válasza:
77%
A nők igen nagy része primitíven gondolkodik, és igen nagy hányaduknak simán "bejön" ez a féltékennyé tévős módszer, ugyanis egyből felkapják a fejüket az őket korábban kiszemelő faszira, akit amúgy magasról letojnak, ha másik nő kerül nála képbe, aki még ráadásul igen jól is néz ki. Semmi mással nem tudok előhozakodni, csakis azzal, hogy egy férfi népszerűsége náluk igenis sokat számít, és olyasmire gondolhatnak, hogy ha egy top kategóriás csajt képesek elbűvölni, akkor nagy varázsló lehet a tag. Iskolában, munkahelyen, bárhol a nagyvilágban mindenhol előforduló jelenség, női körökben barátnők esetén meg még híre is szokott menni, hogy a Pistát együtt látták a Marissal meg a Rozival, s rögtön kombinálni kezdenek róluk. Szóval egyszerűek a nők, mint a faék, cifrázni viszont mindig mindent megtudnak maguk körül, mert ha a Pista nem érdekli amúgy egyiket sem, mégis szemet szúr nekik, hogy a Pista nem velük bratyizik, hanem a Marissal meg a Rozival.
2017. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Az első válaszolóval értek egyet, nem mindenki ilyen, viszont nektek hasonló a hozzáállásotok, ezért volt vevő a dologra.

Érdekes dolog ez egyébként, mert amennyire most bejött neked, ugyanannyira el is riaszthatod vele a lányt. Nekem például ha volt egy kiszemeltem de azt mással láttam, utána többet nem foglalkoztam vele, mert ha csak azt akarja megmutatni mennyire jó pali az számomra gyerekes, ha meg van köztük valami, akkor megint nem pálya.

2017. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!