Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon való "ismerkedés"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon való "ismerkedés" levél nagyon gyerekes dolog? Ismerkedett már így valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni és úgy gondoltam az illetőt facebookon közelítem meg.Persze nem randit kérek tőle,hanem általánosságban szeretnék az illetőnek írni egy levelet (hasonló az érdeklődési körünk és így kívánom megközelíteni) és trükkösen úgy szeretném irányítani a dolgot hogy végül randi legyen a többedik levélváltás után.Mindezt fifikásan,trükkösen úgy,hogy az illető ne sejtse azt hogy ez a célom.Férfiak,nektek tetszene egy ilyen "közeledés"?

2016. ápr. 25. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az ilyenekre nem is válaszolok. Nem azért vagyok fent, hogy vadidegenek próbáljanak velem összejönni. Ha erre vágynék, akkor társkeresőre regisztráltam volna.
2016. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írjál nekik nyugodtan, de ne lepődj meg, ha nem kapja meg a leveled, hanem az Egyéb mappában landol és talán fél év után észreveszi a címzett, hogy írtál neki.:D
2016. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 emberről van szó és nem vaktába akarok irogatni.Ahogy írtam is trükkösen akarom megközelíteni és nem leszek rámenős.
2016. ápr. 25. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!