Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnatok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnatok erről?

Figyelt kérdés
Egy csaj szemezik velem a munkahelyemen. Eleinte ritkán jött, de most már minden nap. Én 24 vagyok, ő 30 körül és mindig a gyerekével van. De mégis mindig engem bámul, de nem merem megszolitani, lehet, hogy csak szorakozik velem? Meg kéne kérni randira?
2017. szept. 22. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Akarsz tőle valamit?
2017. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igen!
2017. szept. 22. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá!
2017. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdj azzal, hogy köszönsz neki. Ha valóban rendszeresen szemez veled, esetleg még mosolyog is, akkor valószínűleg szimpatikus vagy neki annyira, hogy megigyon veled egy kávét.
2017. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha együtt e él a férjével? EZÉRT nem tudom mit is kéne csinálni, mert lehet, hogy ő foglalt, lévén már van gyereke.
2017. szept. 22. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjes nőknek is szabad köszönni. Beszélgetni is lehet velük. Ha meg elhívod és elutasít, akkor ez van. Azért nem omlik össze a világ.
2017. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 - Jót mosolyogtam... Köszi.


Kérdező próbálj meg beszélgetni vele.

Ha vevő rá később meg is kérdezheted arrol ami érdekel.

2017. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szemezésnek nyögés a vége,de csak ha ügyes vagy.Egy cetlin add át neki a számodat,meginvitálhatod egy randira.Nincs semmi vesztenivalód!
2017. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!