Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Ma megjött és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ma megjött és szombaton randim lesz.

Figyelt kérdés
Ma megjött és szombaton randim lesz.És valószínű nem lesz cserélésre lehetőségem.Tampont nem szeretek használni..Szerintetek kibír a betét 7-8 órát?
2010. máj. 27. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

max kifolyik egy kis sunaszaft.


20F

2010. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor már sokkal kevesebb lesz. Szerintem kifogja bírni.
2010. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
(Y)
2010. máj. 27. 18:40
 4/10 A kérdező kommentje:
a másodiknak köszi..
2010. máj. 27. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
addigra talán már gyengébb lesz a vérzésed, de szerintem akkor se bír ki egy betét 7-8 órát. Viszont nem értem, hogy mért nem lehet közben kimenni a mosdóba?
2010. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól,hogy szeretsz-e tampont használni vagy sem,hanem arról,hogy gondolom nem szeretnél átázni. Szóval ha nagyon erős lesz a vérzésed,akkor érdemes lenne tampont és egészségügyi betétet is használni,hogy kibírjon 8 órát, ha meg nem annyira erős,akkor szerintem elég a betét.
2010. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert nem olyan helyen leszünk..de majd lehet úgy intézem h tudjak cserélni ..:s
2010. máj. 27. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg simán feltolhatnál egy tampont és mellé egy betétet is, ha annyira erős lesz... Ha nem, elég csak az egyik. Miért nem szereted a tampont? Nem is érezni.:D:D

19/L

2010. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-8 órán keresztül egyszer sem fogsz elmenni pisilni??

Mert akkor nyugodtan cserélhetsz betétet..Már eleve legyen a zsebedben 1 db.Így nem lesz kínos akkor keresgélni...

nem beszélve arról,hogy ennyi ideig visszatartani a vizelési ingert nagyon nem lenne jó,és elég igénytelenség 8 órán keresztül egy betétet használni..Még ha gyengén is van meg ,nem árt legalább egyszer 1 nap cserélni..

2010. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen, hogy a csajnak akkor jött meg mikor randink volt. egyszer ment ki mosdóba. amúgy meg mégjobban be volt indulva:D
2010. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!