Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy zárkózott sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit zárkózott vagyok és nehezen nyílok meg, sok időbe telik nekem egy kapcsolatban.

Megismerkedtem egy lánnyal, sokat üzengetünk facebookon, meg is volt az első randi, ami a lány szerint jó volt, én kicsit döcögősnek gondolom, de szívesen találkoznék még vele.

Többnyire csak felszínes kapcsolataim vannak, ezért korábban is csak rövid életű párkapcsolatom volt. Sok idő kell nekem, mire feloldódok és megnyílok, intimitást tudok vinni a kapcsolatba (nem fizikai értelemben).

Ha ti ilyen sráccal találkoztok és még extrovertáltak is vagytok, ki tudnátok várni mire eljut ilyen szintre a kapcsolat?


2017. szept. 4. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Egy extrovertálttal valószínűtlen, hogy összejössz. Ne parázz! Azt mondta a nő, hogy jó volt. Reméljük, lesz folytatás.
2017. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Soha.
2017. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem fognak.
2017. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ha velem nem zárkózott.

Mostani párom se egy túl nyílt típus, viszont velem az. Ezt elvárom, másképp nincs értelme egy kapcsolatnak.


Exem pl nem mondta el, hogy elhunyt a nagymamája, mert "ő nem beszél személyes problémákról", a tesójától tudtam meg, miután hetek óta levert volt és nem adott rá magyarázatot és már elkeseredésemben ráírtam a bátyjára... nem sokáig voltunk együtt utána.


Nálam a párkapcsolat konkrétan arról szól, hogy bízunk egymásban és teljesen nyitottak vagyunk egymás előtt.

Felőlem az ismerkedési szakasz tarthat évekig, a mostani párommal is 3 év ismertség után jöttünk össze, semmi probléma, de onnantól kezdve hogy együtt vagyunk, nincs helye az ilyesminek nálam.

2017. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Én nem, 20 felett már nem túl aranyos zárkózottnak lenni. Egyszerűen nem felnőtt dolog.
2017. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nekem is a nyitottabb emberek tetszenek.
2017. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

#5


Kár, hogy ez nem valami megjátszott dolog, hanem alap személyiségjegy. Jó dolog elítélni másokat ezalapján... :S

2017. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Hidegen hagy, megjátszott-e vagy sem, attól még nem vonzó és nem elítélem, csak nem jövök vele össze.
2017. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

#8


Akkor még le is nézed őket, még jobb. Inkább jobb lesz helyette a harsány kocsmák királya szakállas dürhő.

2017. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Ez olyan aranyos, hogy csak végletekbe tudsz/tudok gondolni.

Miért nem lehet elhinni, hogy nekünk nőknek, nem egy nyúlféreg kell, aki bemutatkozni felnőtt férfiként alig mer, és úgy kell kihúzni belőle az infókat, de se nem egy vadállat, aki iszik és verekszik.

Vagy ti már el se tudtok képzelni a saját személyiségetek elvakultsága miatt olyan hapsit, aki erős, bátor, magabiztos, de előzékeny, és lovagias? :D


és akkor csodálkoztok hogy sehol semmi barátnő nincs számotokra...:D

2017. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!