Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el a fiúnál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el a fiúnál hogy járjunk?

Figyelt kérdés
Általános suliba osztálytársak voltunk már akkor is teccet de nem csináltam semmit. Most gimisek vagyunk nem egy suliba járunk de msnen (sokszor pedig nem nagyon ér rá de azért mindig legalább 1x 1 héten) beszélgetünk webcam stb....(de azért ez nagy szó hisz 8 évig nem beszélgettünk ennyit mint ebben a 3hónapban) Még mindig nagyon tecccik,de nem merem bevallani neki. Félek a vissza utasítástól:S!!!! Én úgy érzem hogy valamilyen módon bejövök neki de lehet, hogy csak áltatom magam. Mit tegyek? Hogy adjam a tudtára de mégsem egyértelmű jeleket ne adjak mert ha érez irántam valamit ő tegyen valamit de ha még sem ne essek pofára és megmaradjon a ez a kapcsolat ami most van! Remélem értitek a dolgot.
2007. nov. 25. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk hivd el moziba mond meg neki h láttál egy jo filmet és ha van kedve egyik 7végén elmehetnétek ketten. ha magával hozza a barátját akkor vagy tul félénk vagy csak barátnak tekint. probálj hasonlo dolgokat csinálni te ismered te tudod mit szereta közös program után hivd fel magadhoz de legyen kikapcsolva a géped.utána probálj meg közeledni hozzá de ne tul feltünően ha viszonozza nyert ugyed van:)
2007. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem van egy hasonlo esetem csak itt én vagyok a fiu. 4. osztály ota osztálytársak voltunk, igaz 8. osztályos koromig nem is beszéltünk egyáltalán,aztán az a furcsa helyzet adodott hogy gimibe egy helyre vettek fel. Gimi elsö osztályában egyre jobban összebarátkoztunk,de ez teljesen idénre bontakozott ki,minden reggel egymsá mellett ülünk a buszon és tök jol elvagyunk,nekem 6. osztály ota tetszik de most szerelmes is lettem belé, és végre bátorságot gyűjtöttem hogy elmondjam neki hogy tetszik és többet szeretnék mint barátság,de sajna ő azt válaszolta szoszerint "én is nagyon-nagyon imádlak, de nem ugy mint te engem"

hát sajna ez van,nekem nem jött össze de remélem neked összefog, sok sikert

2007. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!