Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak a randin?

Figyelt kérdés

Hamarosan találkozom egy olyan lánnyal kettesben is, akivel eddig csak baráti társaságon keresztül volt alkalmam megismerkedni.


Szerintetek mit kellene csinálnom, hogy ne kerüljek végérvényesen a barát zónában nála?


2017. szept. 26. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha randira készültök, akkor épp nem a barátzóna felé haladsz. Mutasd ki, ha tetszik! Bókolj, és ha úgy alakul, a csókkal is megpróbálkozhatsz.
2017. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van jó beszélőkéd akkor tartsd szóval, viccelődj, szórakoztasd stb., a kiscsajok meg vannak halva ezekért a dolgokért.


Ha nincs akkor elviszed olyan helyre ahol aktívan tudtok valamit csinálni, bowling, darts, billiard, séta, múzeum, autókiállítás vagy hasonlók.

2017. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hihetsz nekem... az csak úgy magától jön:)
2017. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyereket.
2017. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél
2017. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe vagyok mint most te!

Ugyanígy baráti társaságon keresztül ismerkedtünk meg, és ugyanígy szimpatizálunk egymással és én örülnék neki ha több lenne én 23F ő 21L és amúgy ugyanebben a témában akartam kérdést kiírni most azért jöttem fel gyakorira aztán megláttam a te kérdésedet így nem írok ki másik ugyan ilyet.

Én is válaszokat nézegetek, egyes és kettes egészen használhatót írt!

Én sajnos nem vagyok nagy beszédes, vagy bőbeszédő, vagy különösen jó humorú.

De a közös hobbi keresés nálam is beválni látszik. Keresek olyan programot amit mindketten szeretünk csinálni, tudunk közösen csinálni, és jól tudjuk érezni magunkat közben!

Sokkal jobb aktív tevékenységet keresni mint mondjuk ha kajálni vagy sörözni vagy inni hívod el szerintem főleg ha ennyire tanácstalan vagy mint én, és ha jól veszem ki a leírásból neked sincs jó beszélőkéd.

Aktív tevékenység segíthet, amit mindketten szerettek. Amitől alapból jól érzitek magatokat és élmény. Egy vacsora vagy egy kávé vagy egy valami oda az kell hogy el tudd szórakoztatni, TE tudj neki élményt adni.

Egy közös program meg lehet élmény és ott minden adja magát.

Nekem 7 éve nem volt komoly párkapcsolatom ezért is megy ilyen nehezen az ismerkedés számomra is. Akkoriban meg könnyű volt még "hülyegyerekek" voltunk olyan 15 évesen akkor olyan könnyű volt ismerkedni elég volt meghívni a másikat fagyira suli után meg mit tudom én.

Most keress egy közös hobbit. Mi által ismerkedtetek meg? Milyen közösségben?

Van ötleted közös programra? Ha csak úgy találkoztok és egymás bámuljátok és nektek kéne elszórakoztatni egymást meg beszélgetni stb. ahhoz önbizalom sok kell, hogy elhidd, hogy te igen is érdekes vagy és el tudod szórakoztatni. Nekem ez nincsen.

Ezért én közös hobbit keresek vagy közös kikapcsolódást amit a 2-es válaszoló is írt.

Jó tanács hogy NE halogass!!! Én 10-12 napja kb. azt teszem! Akkor hívtam el hogy jó lenne valamit közösen csinálni mert szimpatikus és szeretném megismerni csak akkor pont egy családi rendezvényre igyekeztem ezért nem tudtunk többet beszélni és akkor azt beszéltük hogy majd egyeztetünk róla telefonon vagy Facebook-on és azóta is halogatom és tervezem hogy mi legyen a közös program...

Ilyet SOHA ne csinálj!

Amúgy ezeket könnyű mondani de baromi nehéz betartani meg megcsinálni. Okoskodni kívül állóként mindig könnyű megmondani hogy mit kéne csinálni aztán tessék itt az én példám mikor gyakorlatiasnak kell lenni oda kell állni és csinálni kell akkor az eltervezés meg az okoskodás nem ér semmit!

2017. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!