Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randit aznap lemondó nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randit aznap lemondó nők?

Figyelt kérdés

Akik aznap vagy még tipikusabban egy órával előtte lemondják a talit valami mondvacsinált okkal, de tényleg ilyenek h meghalt a pók a sarokban és ma van a temetés stb..

Tehát most csak azt a szitut nézzük h ráérne, semmi akadálya megjelenni, nincs semmi más dolga, mégis lemondja.

Azt kérdezem h mitől félnek? Miért nem lehet egyenesnek lenni és tudom tudom nem akarjátok megbántani a másikat, de sajnos pont ezzel bántjátok meg h őszintétlenek vagytok, és az egésszel leirjátok magatokat.


2017. szept. 28. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Tudom ez most nem nagy vigasz számodra, de legalább előtte lemondják. Sajnos az sem példátlan, hogy elmész, vársz egy órát, majd telefonálgatsz 10x, de soha többet fel sem veszik neked...


Szóval ez csak ilyen középszar, de egyébként részvétem.

2017. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek ez még a jobbik eset.
2017. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
10percnél többet soha nem várok nőre, kivéve ha tájékoztat h merre jár meg mikorra ér oda kb :D
2017. szept. 28. 16:41
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Honnan tudod, mondvacsinált indok?


Annyira utálom, hogy manapság indok kell mindenre, és a másik bírálja el, hogy az neki megfelel-e. Ha azt mondom, nem akarok menni sehova, mert ma szar kedvem van, és csak vágnám a pofákat mindenre, akkor jön a győzködés meg minden.


Manapság nem érdemes semmit megindokolni, mert az emberek leszarják a másik indokait.

2017. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Én mondjuk még sose randiztam, de simán el tudom képzelni, hogy bepánikolnék előtte, és ezért nem mernék elmenni. :D

A másik lehetőség, hogy az indoka csak neked tűnik mondvacsináltnak - van ismerősöm, akinek egyszer elpusztult a madárpókja, és tényleg ki volt készülve (csak hogy a pókhalálos példádra reflektáljak)

2017. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
megértő vagyok, és értékelem ha legalább elmondja h rossz kedve van stb de az h ha lerendez annyival h figy inkább ma ne, az szarul esik és sztem ezt is meglehet érteni, főleg ugy h teljesen be van zsongva mikor egyeztetjük a talit meg mennyire várja....
2017. szept. 28. 16:58
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
De menstruálhat, foshat (izgalomtól simán), lehet, hogy miközben a bajszát gyantázta, letépte a bőrét, ezer meg egy gáz dolog lehet egy emberrel, amit nem akar egy idegen orrára kötni.
2017. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Több vasat tart a tűzben .:DAz őszintétlenségről megy annyit hogy a legtöbb nő nem így van bekódolva .Inkàbb hazudik csak ne kelljen ôszintének lenni mert az kellemetlen.
2017. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes a legtöbb pasi még is a rafkós sunyi nő utàn szalad .:D
2017. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen hülye csajok vannak én is utálom őket! Én is csaj vagyok és még a baratnoimnek tartott vkik is visszadobtak programokat, amiket hetekkel előtte beszéltünk meg.

Tudom nem egyforma az esetunk, de egy közös: érzéketlenek.

2017. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!