Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jóképű férfiként vajon van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű férfiként vajon van esélyem utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még sosem próbáltam ilyesmit, mert valahogy olyan hülyeségnek éreztem, mindenki rohan, meg elég zárkózottak ilyen helyzetben az emberek, én se vagyok az a nagyon rámenős típus. Most viszont egy ismerősöm mondta, hogy szerinte nekem utcán is jó esélyem lenne.

Úgyhogy holnap délután elindulok itthonról, lesétálok a Gellért-hegyről, először a feneketlen tóhoz, onnan meg az Allee-hoz, aztán ha szembejön egy nekem tetsző lány, azt leszólítom.


2017. szept. 29. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed! Ha van kutyád, azt is vidd, úgy még jobbak az esélyeid. Majd meséld el, mire jutottál!
2017. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Vigyel fejkamerat es majd tedd fel a youtubera, vicces lesz.
2017. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Lányként könyörgöm neked, hogy ne tedd. Úgy utálom az ilyeneket.
2017. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Márpedig megteszem, mert most már kíváncsi vagyok.

Felőlem utálhatnak érte, túl sok vesztenivalóm nincsen.

2017. szept. 29. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Ne utcán, DE:


-ruhaboltban

-tömegközlekedési eszközön (ami még, legalább 10-20 percig megy)

-plázában

-élelmiszerboltban


...simán. Itt pár lány írja, hogy Ő nem szereti, de az nem azt jelenti hogy nincs nő, aki nem szereti.

Konkrétan: Júniusban egy olyan csajt dugtam meg, akit egy pláza ruhaboltjában szólítottam le. 20 percet beszélgettünk, aztán telefonszámot és nevet (fb miatt) cseréltünk és randizni kezdtünk. Ha tetszel neki és kedvesen, finoman kezdeményezel (nappal máshogy kell nyilvános helyen csajozni, mint éjszaka szórakozóhelyen, még ugyanannál a csajnál is), akkor működik a dolog.


24/f

2017. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Én sem szeretem az ilyesmit, de nagyon sok múlik a fellépéseden. Meg persze azon, hogy tényleg jóképű vagy-e, vagy pedig a "Józsika olyan jóképű, nem is értem miért szűz még 35 évesen is" típus.
2017. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

#3

Te csak egy nő vagy a sok közül. Nem biztos, hogy más is ennyire utálja, mint te.

2017. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyelj engem egyszer a lépcsőházban szedtek fel. Meg egyszer a vonaton. És egyszer a benzinkúton.

Szóval akkoriban tök nyitott voltam mindenre és vagányan benne voltam minden hülyeségben, mert úgy gondoltam, mi baj történhet?

Szóval hajrá, de tényleg ne az utcán!

Ott senki se számít ilyesmire és könnyen kosarat kaphatsz.

2017. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az egy dolog hogy jóképű vagy, de vajon ha 170 cm lennél akkor is sokra mennél a jóképűségeddel ?


nah szóval ha nem vagy alacsony, azaz vagy legalább 178-180 cm akkor van esélyed bárkinél.

2017. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
185cm vagyok
2017. szept. 29. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!