Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 srác 22 éves tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác 22 éves tavaly januárba ismertük meg egymást. Én 15 vagyok és ő azt mondja hogy fiatal vagyok hozzá . Pedig mikor kettesben vagyunk nem ezt lehet levenni a viselkedéséből. Aranyos és kedves velem. Mivel tudnám megszerezni? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Például múltkor azt mondta hogy üljek az ölébe. Elkezdett ölelgetni és vetkőztetni. Persze nem hagytam neki mivel azt mondta hogy fiatalnak tart.
2010. máj. 28. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Hát ennyi. Csak arra kellesz neki, ez abból is látszik hogy rögtön elkezd vetkőztetni. Nem kellene foglalkoznod vele, mert a végén hagyod magad, jó esetben gumi nélkül megcsinál aztán soha többé nem áll szóba veled.

22 L

2010. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti (ne haragudj ha fájni fog..) hogy mint társ nem kellenél, mert fiatalnak tart magához, de amugy simán felpróbálna egyszer.. aztán pápá.. sajnálom.
2010. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20/F
2010. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát még ha úgy fájna ha közben csinálná veled, és közli is hogy csak erre kellenél neki! K.O.
2010. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem író hölgynek. Kislányként tekint rád. Amúgy én se hagynám h vetkőztessen. 22/F
2010. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak lefeküdni nem akarok vele . az biztos hogy nem hagynám neki még úgy sem hogy nagyon bele szerettem .

mikor utoljára beszéltem vele azt kérdezte hogy nem e tartom őt idősnek hozzám . és hogy 1-2 év múlva járna velem meg hogy ki tudja mit hoz még a jövő .

Meg múltkor találkozni akart velem de ez nem jött össze és én döntöttem így . mert zavart hogy nem tudok kiigazodni rajta . és még jobban fájni fog ha látom és azt hogy milyen kedves és aranyos velem .

köszi a válaszokat . és remélem írtok még.

2010. máj. 29. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!