Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok várni a szexszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok várni a szexszel sokáig a régi korai tapasztalatok miatt. Emiatt szúrtam már el ismerkedést is. Ezen hogy tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

20-21 évesen kezdtem igazán ismerkedni, előtte csak egy puncit láttam, ami a barátnőmé volt, akivel 18 évesen voltam együtt fél évet.


Viszont az ismerkedéseim elején nagyon szerencsés voltam azzal, hogy tök normális és jó értelemben átlagos lányokkal is lefeküdtünk tök hamar. 4 randi után, 3 randi után, két hét ismerkedés után, még két olyan csaj is volt, akikkel az első randevú végén volt szex.


Életem eddigi legnagyobb szerelmével is, akivel aztán 2,5 évet voltunk együtt, az első randinkon csókolóztunk és a harmadik randinkon lefeküdtünk egymással!


És ezek miatt egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy várni kelljen a szexszel ilyen 10 randikat, vagy 1 hónapot (az első randitól számítva), pedig az utóbbi időben sok ilyen lánnyal megismerkedtem. Ezt hogy kezeljem? Már szerintem nagyon édes, normális lánnyal is szúrtam el emiatt az ismerkedést az utóbbi időben, hogy annyira az van a fejemben, hogyha két ember kedveli egymást belsőre és tetszenek egymásnak külsőre, akkor normális dolog hogy lefekszenek egymással.

25/F


2017. okt. 2. 20:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Egy hónapot nem tudsz várni?

Azt azért tudod, hogy egy hónap után nem dobja ám minden lány. Az még kevés idő viszonylag.

2017. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Hat en nem tudom, te milyen szinvonalu lanyokkal talalkoztal eddig, de egy normalis lanynak nem normalis az, hogy lefekszik minden faszival, aki tetszik neki, szimpatikusak es ismerkednek egymassal... illetve vannak ilyen lanyok, de oket inkabb ingyen prostinak lehet nevezni.
2017. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ja és nem írtam, de 18 évesen a velem egykorú barátnőmmel amúgy 4 hónapot vártunk, amikor mindketten szüzek voltunk.


1: Nagyon kevés lány lehet, akinek 1 hónap (ami kb 7-10 randit jelent) nem elég. Én még eggyel sem találkoztam.

És fontos! Most felnőtt korú és már nem szűz emberekről van szó. Ezt lehet nem értetted elsőre.

2017. okt. 2. 20:44
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

De, értettem.

Úgy látszik, eddig olyanokat fogtál ki, akik könnyen dobják.

2017. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj. Neked a szex a legfontosabb egy kapcsolatban. Keress olyat, akinek szinten ez a cel.

Amennyiben ez nem igy lenne, akkor nem szamitana, hogy a 4. vagy a 14. randin lenne szex.

2017. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Olyat keress, akinek megfelel a te tempód. Én lassabban szeretek haladni, számomra egy olyan ember, akit még csak egy hónapja ismerek, az még idegen, és ahogy te is tapasztalod, nem én vagyok így vele egyedül.
2017. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

2: Nem járok bulizni és nem vagyok külsőre és viselkedésre sem az a rosszfiús. (Elég kisfiús, szőke herceges megjelenésem van, sajnos vagy nem sajnos, de ez a helyzet.) Alapból a normálisabb, kedves, aranyos, kapcsolatot akaró lányokat vonzom be legtöbbször a külsőmmel és a belsőmmel is egyaránt ismerkedésre.

De mondom: Szex a harmadik randin -> 2,5 éves kapcsolat. Ez is és még az az előtti néhány ilyen korai siker nagyon fixálódtak a fejemben.


4: Igen, az elején még igen.


5-6: Nem csak a szex. Rohadt fontos, igen. Ha együtt vagyok valakivel, akkor is heti 10 szex a minimum, több év kapcsolat után is. Imádom a szexet, rohadt jó. De emellett mondom a visszafogottabb, kedves, aranyos lányokat kedvelem. És a lényeg, hogy szerintem az ilyen lányok közül is szeretik a szexet sokan, csak elkúrom az ismerkedés elejét azzal, hogy képtelen vagyok várni. Most is egy hónapja megszakítottam az ismerkedést valakivel három hét (és hét randi) után, mert mondta hogy neki idő kell még. De ha most belegondolok, hogy ha csak ezt a semmi plusz egy hónapot még kivártam volna (ami most van), akkor már szeretkeznénk rendszeresen, akkor verném a fejem a falba.

Én megértem, hogy egy olyan lánynak is lehet nagyon fontos a szex és szeretheti nagyon, aki több időt várna.


---

Mit tehetnék?

2017. okt. 2. 21:06
 8/25 anonim ***** válasza:
26%

velem nem volt sok ilyen,mert én is úgy vagyok vele,hogy ha tetszik valaki és találkozunk is majdnem minden nap,akkor nem fogok hónapokat várni.

de azt a két alkalmat amikor hónapot-másfél hónapot kellett várni mert úgy éreztem megéri,azt úgy vészeltem át,hogy addig az exemet dugtam.

2017. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Én megértem, hogy egy olyan lánynak is lehet nagyon fontos a szex és szeretheti nagyon, aki több időt várna.


---

Mit tehetnék?"


Lassíts, és tanuld meg élvezni a várakozást is. Ha nem megy, akkor fogadd el, hogy te másféle nőkkel működsz jól.

2017. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A szex fontos, de neked kvazi csak ez lebeg a szemed elott. Az ido kihuzasarol szol nalad. Egy kapcsolatot elvezni kell es nem csak a szex miatt.


Ez kicsit visszatetszo nekem, de annak orulok, hogy jol csinaljak a lanyok. Igy kibukik, hogy neked tenyleg csak ennyibol all a dolog.


Megismetlem, ez nem baj, csak olyan lanyt keress, akinek szinten a szex a legfontosabb es minden mas eltorpul (sot kb lenyegtelen).

2017. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!