Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok ember fiatalon kapcsolatba kerül olyannal, akit újonnan ismert meg, aztán házasságba később mégis volt osztálytárssal, régi ismerőssel lép?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én konkrétan CSAK olyanokat ismerek, akik akár csak fiatalon kapcsolatra is régi ismerőst választanak. :D Olyat, hogy valaki újonnan megismert emberrel jön össze, konkrétan csak a neten meg a tévében láttam még, pedig elég sok és sokféle ismerősöm van...

Miért? Hát, a miértről csak úgy tudok nyilatkozni, hogy én miért régi ismerőssel vagyok kapcsolatban: csak olyanhoz tudok vonzódni, akit már ismerek, és akiben bízok. Ezek nélkül értelemszerűen semmit nem ér a kapcsolat..

2017. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!