Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek nincs szerencséje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs szerencséje a szerelemben, mit választotok inkább, párkapcsolat olyannal akit nem szerettek vagy barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz megtalálni a szerelmet, rengetegen vannak, akik soha nem találják meg. Az a nagy kérdés, h ti mit csinálnátok inkább?

- Belemennétek olyannal párkapcsolatba, akit nem szerettek és párként élnétek, az ismerőseitek tudnák, h együtt vagytok, hűségesek lennétek egymáshoz mint egy rendes kapcsolatban, összeköltöznétek, csomó mindent együtt csinálnátok, jól meglennétek, de szerelem nélkül.

- Vagy barátság extrákkal, vagyis kölcsönös megegyezés alapján összejárnátok valakivel néha-néha barátilag, mindenféle programokra, néha szexelnétek is, de semmilyen elszámolással nem tartoznátok egymásnak. Le lenne tisztázva, h ez nem párkapcsolat, hisz egyikőtök se szerelmes.


2017. okt. 7. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2.
2017. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolat akkor már.

Nem akarnék közös programokat, azzal akivel csak úgy lefekszem.

2017. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem, mindkettőbe car lenne a szex.
2017. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem találom meg a szerelmet, addig barátság extrákkal. Aztán ki tudja, abból is lehet szerelem :D

21L

2017. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amíg nincs olyan, akivel el tudom képzelni komolyan, addig csak szex. Viszont szex csak olyannal, aki egészségügyileg megbízható.

F

2017. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyedüllétet természetesen.


Mindkét lehetőség olyan, amilyenre húzom a számat. Ha lenne olyan ismerősöm, akiért annyira odáig vagyok, hogy kívánom szexuálisan, akkor megpróbálnám rendes kapcsolattá alakítani a dolgot.


Ha csak a szexet kívánnám, de embert nem, elintézném magamnak a dolgot.


Ha nem kívánom az illetőt, az orgazmus és az élmény vele még rosszabb is, mint egyedül.

2017. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A másodikat. Szexkapcsolat mellett még keresgélhetek, akár meg is találhatom a szerelmet. Viszont ha kapcsolatban vagyok, ez már nem ilyen egyszerű, még akkor se, ha egyikőnk részéről sincsenek érzések. Arról nem is beszélve, hogy nem tudnék olyan emberrel élni, együtt lenni, akit nem szeretek tiszta szívből.
2017. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs szerencsém benne, senkit nem választok. Voltam már szerelmes párkapcsolatban, de nincs senkim évek óta. Voltak barátnőim, de egy ideje semmi. Nem görcsölök erre rá. Szükségem van érzelmi kötődésre is, ráadásul nem vágyom mindenféle tripperre, meg szifiliszre egy ribi által. Nem érzek észtetést, hogy hajtsam a nőket. Majd lesz, ha úgy kell lennie.
2017. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 4/8 Jó ez a barátság extrákkal:) Lehet, sőt, szokták ez folytatni párkapcsolat alatt is:) Már csak úgy megszokásból, legyen valaki, akivel csak úgy összejárni:)
2017. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem, bár lehet csak én gondolom így. Egyrészt semmit sem tudnék kezdeni egy olyan férfival, aki iránt nem érzek semmit, sem vonzalmat, sem pedig - legalább - baráti szeretet. Egy párkapcsolatban fontos a vonzalom is, ugyanúgy mint a szerelem.

Továbbá, barátság extrába azért nem mennék bele, mert tartom magam egy annyira, hogy valaki ne használja ki a testemet, miközben nem kíváncsi az érzéseimre, és kábé semmi egyébre, ami engem érint. Lett volna alkalmam ilyenekbe belemenni, de van önbecsülésem, és bár eddig nem volt egyetlen párkapcsolatom sem, ugyanúgy várni fogok rá, és nem dobom oda magam akárkinek csak azért, hogy legyen.

2017. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!