Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 randin vagyunk túl, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 randin vagyunk túl, de még egyszer sem hívott enni. Nem is fog? Csak ünnepekkor? N23 és F26

Figyelt kérdés

Volt kávé, séta, múzeum, kilátó. Vagy ő fizetett (legdrágább 1000 ft volt), vagy felesben fizettünk, vagy beleadtam valamibe.

Nekem, dolgozó nőként van igényem rá, hogy enni is menjek a randipartneremmel. Nem zavarna, ha nem hívna meg (bár nagyon jól esne), szivesen adnék bele. A fillérezgetés zavarna (pont fele-fele, mindketten a saját részünket).

Ha 5 alkalom alatt egyszer sem hívott, nem is fog már? Nem lesz "sima randin" program az evés, nem szereti?

Eddig a volt barátaim már 2.--3. randin hívtak enni és azt sem engedték, hogy beleadjak... pedig diákok voltak! Ő diplomás, dolgozó férfi.

Ha enni hívna meg, úgy érezném fontosabb vagyok neki, mint pl. a futószalagos kávézós randijai. Másrészt nagyon jó programnak tartom a beülést evést. Lehet ez akár egy gyros, vagy egy ebédmenü is, mégcsak éttermi meghívásra sem kell gondolni.



2017. okt. 16. 03:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ezt ne izguld tul, eleinte mi is csak kavezgattunk szerintem 2 honap utan jutottunk el gyors kajaldaig/etteremig. En a mai napig ugy vagyok vele ha azt mondja hogy menjunk enni csakis kizarollag gyors kajalda :D amugy 4eve egyutt vagyunk inkabb itthon fozok :)
2017. okt. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, leszakadna az ég, ha ezt neki mondanád, ne adj isten (még leírni is rendkívüli) te hívnád el egy olyan randira, ahol kajálni fogtok?

Döbbenetes infot adok át: a férfiak nem gondolatolvasók.

2017. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem találgatnál, hanem megbeszélnéd vele, hogy elmehetnétek kajálni együtt. Mondjuk a dolgozó nős részt kihagynám, mert nagyon szarul hangzik.
2017. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!