Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarta, hogy lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarta, hogy lefeküdjünk ha már egyszer megtörtént? (hosszú, és bocs de értelmes válaszokat várok)

Figyelt kérdés

Nyáron találkoztam egy lánnyal aki nálam lakott kb egy hétig. Minden nap lefeküdtünk és rengeteget! Nagyon meg volt értem őrülve, úgy éreztem magam mint valami isten.


Aztán hazament Pécs környékére és megbeszéltük, hogy ott találkozunk majd ha lesz albérlete (egyetemre jár) közeledett a találkozó de előre szólt, hogy nem fogunk lefeküdni. Mondtam jó, végül is nem is volt időm elmenni de ő írt, hogy na megyek-e meg minden. Tök kedves volt nagyon invitáló.


Elmentem. Rendes volt, de elég hideg. Elmentünk egy házibuliba, ott valamennyi alkoholt fogyasztottunk, majd én elfeküdtem egy szobában. Kb egy óra múlva csatlakozott, de mondta, hogy nem akar semmit, viszont összebújva aludtunk. Egyszer csak végül is elkezdett vetkőzni és elkezdődött egy aktus. Szóval behatoltam, és élvezte is. Majd valahogy hirtelen összeszorította a lábát "ennyi elég is volt" és eltolt magától majd felöltözött. Tovább aludtunk összebújva.


Másnap egy kicsit aludtunk nála, de amikor meg akartam csókolni elhúzódott, viszont átöleltük egymást. Nyilván akkor sem történt behatolás de a melleit engedte, hogy fogjam, illetve megnéztem lent is mi a helyzet dícsértem is a fazonját.


Utána elmentünk sétálni, étterembe, majd az egyetemre, és vissza a lakásba és filmeket néztünk. a filmek alatt is hozzámbújt, de a lefekvésnél megint mondta, hogy határozottan nem akar lefeküdni velem.


Amikor kérdeztem, hogy akkor nyáron miért, meg mi változott, mondta, hogy semmi, nem velem van a baj, és nincs is senkije, csak nem akar úgy lefeküdni már senkivel, hogy nincsenek együtt.


Nekem több verzió is lehetségesnek tűnik.

Mivel egyszer már lefeküdtünk majdnem egy hétig voltunk így, valószínűleg bejövök neki, és talán kapcsolatot szeretne. (utána pár napig folyton hívott és úgy említette a dolgot mint ismerkedés) Viszont nem akarja elrontani azzal, hogy elsieti, kíváncsi mennyire vagyok türelmes, vagy épp ovulálhatott és félt, hogy becsúszik valami. Akármi lehet.


A másik verzió az, hogy nem jövök már be neki, van valaki más, viszont barátként kedvel, de ezt a barátságot is tönkretettem a nyomulásommal.


2017. szept. 25. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Osszeakart jonni veled
2017. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval csak akart? És gondolom elcsesztem. De nem tudom ha valakivel nagyon össze akarok jönni akkor nem mondom, hogy nem csókolhat meg, még azután sem, hogy 10 ezret fizetek utána egy étteremben. És nyilván nem egy k*va hogy azért szétnyissa a lábát, de én mindent megtettem.
2017. szept. 25. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan! Ez egy teljesen egyertelmu jatszma nekem, nőnek. Nem akarja olcsonak mutatni magát, es azt akarja hogy szerelmet vallj neki es járjatok.
2017. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az eddigi válaszokat. Fél hogy csak szexre kellettél neki, de ettől függetlenül ugyanúgy kíván téged. Most vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot vagy járjatok rendesen, mert te találsz még lyukat de neki szar lesz ha esetleg érez többet is és te nem viszonzod
2017. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagyis kellett ő neked. Hülyén fogalmaztam
2017. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez olyan zsarolás féle. Nem fekszik le veled, amíg össze nem jössz vele. Úgymond magához akar láncolni. Csúnya taktika de sok pasi belemegy. Csak ebből nem nagyon lesz jó kapcsolat.
2017. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aztán nem lehet, h tényleg nem akart semmit?
2017. szept. 25. 18:22
 8/12 A kérdező kommentje:
És mit tehetek? Várjak? Írtam neki, hogy sajnálom, hogy erőszakoskodtam az este és hogy azért volt mert nagyon vonzódom hozzá, stb. Egyelőre nem válaszolt, megnézte, de csak egy pillanatra aztán nem is volt gépnél.
2017. szept. 25. 18:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez például aranyos szerintem. Sok pasi feladná, ha nemet mondana neki a lány. Szerintem ő sem nagyon tudja, hogy mit akar, azt meg pláne nem, hogy te mit is akarsz pontosan tőle. Én azt mondanám, hogy hívd el még pár randira, de ne is kerüljetek olyan helyzetbe, ahol szexre kerülhet a sor. Adj neki egy kis időt, és próbáld meg bebizonyítani neki, hogy nem csak szexet szeretnél. (Már ha így van)
2017. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3. Verzio pedig amit OK mobdott.
2017. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!