Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik a neten ismerkedtek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a neten ismerkedtek meg, nagyon sokat beszélgettek, de kicsit messzebb laknak egymástól, milyen volt az első találkozás?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy fiúval pár hete-hónapja és nagyon megkedveltük egymást, teljesen oda van értem, senki nem mondott még ilyen kedveseket mint Ő. Nem társkeresőn ismerkedtünk meg, igazából egy szerencsés véletlen során a testvérével kezdtem el beszélgeni, és úgy ismertem meg Őt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik voltak hasonló helyzetben, milyen volt az első találkozás? Mi most hétvégén fogunk találkozni és nagyon izgulok, sok érzés kavarog bennem. Egész napokat beszélünk át, amikor ráérünk csak egymással beszélünk akár írásban akár telefonon. Tudom, hogy neten akárki megjátszhatja magát, ezért félek is egy kicsit ettől.

A válaszokat előre is köszönöm, az is érdekel, hogy ha jól sikerült az első találkozás mi lett utána belőle.:)



2017. okt. 17. 09:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

jó volt :)


ne izgulj, menni fog az :)

2017. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit bővebb válaszra gondoltam, de elfogadom ezt is. :P :D
2017. okt. 17. 09:21
 3/29 anonim ***** válasza:

itt most nem rólam van szó :P

inkább fókuszálj a saját dolgaitokra :)


mi a terv mit csináltok? :)

2017. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kirándulni megyünk, mindketten szeretjük a természetet, ilyenkor meg csodálatos az erdő, ezer színben pompázik.:) Nem vagyunk ez a "tipikus" programok típus, mint pl mozi, vacsora stb.:D Persze lehet hazafelé beülünk enni valahova, hogyha éhesek leszünk és fáradtak, mondjuk ételt viszünk egy hosszabb túrára.
2017. okt. 17. 09:27
 5/29 anonim ***** válasza:

a kirándulás is program :D

de lehet a program egy sima séta is akár :)


na ez jó, hogy közös élményeket szereztek olyan téren amit mindketten szerettek, remélhetőleg minden jól sül el!

2017. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi is neten ismerkettunk,es az elso talakozas jol sikerult persze a tobbi is.De mi ugy talalkoztunk h elore megbeszeltuk h semmi komoly nem lesz belole kicsit furan hangzik de igy volt.Aztan jott a masodik talalka majd a harmadik es vegul csak komolyra fordult a hejzet.Ennek mar 7 eve azota ossze is koltoztunk van egy 4 eves fiunk.
2017. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Es ami kimaradt o is en is mas varosban laktunk igy hetvegenkent talalkoztunk 6#
2017. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Jó ilyet olvasni.:) Igazából remélem hogy ennek az ismerkedésnek is szép vége lesz.

Úgy érzem ebben a világban nem ért meg senki, csak Ő.

2017. okt. 17. 09:45
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólt h jön és váratlanul állított be (10órát utazott h lásson), én viszont gyűlölöm ha kész tények elé állítanak, de nem volt szívem hazaküldeni, felemás lett így az első találkozás, elszívtam az utolsó cigijét mérgemben (nem dohányzok), majd leheveredtünk az ágyra es 4 órát beszélgettünk a sötétben, hatalmasakat kacagtam és túljutottam a kezdeti stresszen hamar. Ha belsőleg passzoltok (ezt jelzi h rengeteget leveleztek), mar csak az a kerdes h fizikailag bejön v sem. A kirándulás remek ötlet, az az érzésem h nagyon jól fog elsülni!:-)
2017. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy aztan az erdoben feldaraboljon es eladja a szerveidet az ukranoknak.


Sok sikert amugy :)

2017. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!