Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány már rögtön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány már rögtön az első találkozásnál (hosszú idő után) bújik hozzám, és láttam hogy megcsókolhatnám, akkor ez mit jelent nála?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt szimpatikusak voltunk, majd bepasizott, aztán hogy megszakadt a kapcsolat jelentkezett nálam. Találkoztunk, és meglepően nyitott volt.

2017. jún. 19. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Irigyellek, szerintem abszolút vonzalmat jelent. Amíg a kapcsolata tartott, te addig is végig ott járhattál a fejében, és most, hogy szabad lett, utat engedett az érzéseinek. Szerintem ez a nyitottság nem lehetett annyira meglepő, ha évekkel ezelőtt már megvolt köztetek a kémia. Nyugodtan próbálj meg ráhajtani, a sikerre elég nagy az esély.
2017. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Vannak könnyebben kapható lányok is, de ha egy lány így odaveti magát, nekem úgy varázsát veszti az egész.
2017. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bejönne!
2017. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.: Nem könnyen kapható az a lány, aki egy számára nagyon kedves fiúhoz odabújik az első talinál. Nyilván szereti. Az a könnyen kapható, aki mindenkinek engedi, hogy megdugják... Legyél már tisztában a fogalmakkal. Fogadok azért nem szereted, ha hamar megkapod a lányt, mert hozzá vagy szokva a visszautasításhoz, és olyan lányokba szeretsz bele, akikről azt hiszed, csak taktikáznak, közben meg rohadtul nem érdekled őket. :DDD


Miért nem csókoltad meg, kérdező? Legközelebb mindenképp tedd meg, ő is akarja! :)

2017. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#4: " Fogadok azért nem szereted, ha hamar megkapod a lányt, mert hozzá vagy szokva a visszautasításhoz, és olyan lányokba szeretsz bele, akikről azt hiszed, csak taktikáznak, közben meg rohadtul nem érdekled őket. :DDD "

Vagy csak van értékrendem, géniusz.


Milyen szeretetről beszélsz? Krv.-ra szeretheti, ha évekkel ezelőtt enyelgett vele, de másik pasit választott. GOndolom,most szakítottak, így vissza tért ehhez a sráchoz "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon.

Egyszer találkoztak. Nagyon szeretheti.


A szeretet nem tapsra működik.

2017. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!