Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tiltott le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy lányt szeptemberben, akivel közel 3 heten át beszélgettünk, és nagyon jól kijöttünk egymással szinte mindig volt valamilyen téma. Minden reggel mikor felkeltem már egy regényt írt nekem , mondhatni nonstopba írtunk egymásnak. Folyamatosan mondta h mennyire tetszem neki és a hangom is. Aztán megbeszéltük az első talinkat, és nagyon jól éreztük magunk, egy percnyi kínos csend se volt, nagyon sokat nevettünk és a tali végén alig akart hazamenni, ölelgetett hogy ő még nagyon maradna, így ezeken alapján biztos voltam abba hogy ő is nagyon jól érezte magát mert semmi megbánást vagy rossz kedvet nem láttam rajta. Aztán hazamentünk, elküldtük egymásnak a közös képeket amiket készítettünk, és akkor is mondta h nagyon bír és jó volt meg szíveket küldött stb.... Na és ez utáni nap már nem fogadott reggel semmilyen regénnyel vagy üzenettel, aztan rá írtam este h mi történt h most így lecsillapodott?! Annyit mondott h sok a dolga. De ennek ellenére teltek a napok 3-4-5 nap és egy szót se írt sose, ha én napközbe írtam valamit kb leszarta egy szavasakat reagált rá. Azt tudni kell h ismerkedésünk alatt folyamatosan viccelődtünk egymással, de tényleg a legbetegebb viccekkel és nem sértődtünk meg egymás vicces beszólásain, s többször volt h ő is és énis egymásról képeket szerkesztettünk úgy mond karikatúrákat h kifigurázzuk egymást de csak jókat nevettünk rajta. Aztán csináltam egy képet tali után amin az ő arcát rá szerkesztettem az én testemre h majd milyen jót fogunk ezen is nevetni, erre fel ennyit írt " Ez szerintem nem normális" és ezzel az erővel le is tiltott, időm se volt megkérdezni hogy mi a baj ezzel. Minden online felületen ahol beszéltünk egyből tiltott. Írtam is neki egy SMS-t hogy ezt most miért csinálta, ha eddig is megviccelhettük egymást és a tali is tök jó volt, nagyon rosszul esik ez nekem h semmiért kb le lettem tiltva. Bocsi ha hosszú lett, remélem valaki tud vmi értelmes választ mert már fejen állok ettől .. ha számít valamit én 20/F ő 16/L

2017. okt. 20. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez érthetetlen, nem tudjuk innen kitalálni. Ez a veszélye az internetes imerkedésnek, hogy nem ismered a másik életét egy kicsit sem. Múltkor hasonló szituba volt a barátnőm, ott kiderült, azért tűnt el a csávó, mert volt családja, persze ezt tagadta. Ő így akarja megoldani a félredugást, Sajnos a neten sosem lehet tudni, hogy milyen a valódi élete az illetőnek. Lehet, másnap más fiúval talizott a lány, és ő jobban bejött neki, ezért lépett így. Azért mindenképp elbúcsúzhatott volna.
2017. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem kell 16 éves csitrikkel kezdeni.........
2017. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a szülei vagy a barátnők beleszóltak a dologba. Én se örülnék, ha a 13 éves lányom 4 évvel idősebb fiúval ismerkedne. 16 évesen se. Itt még túl nagy a korkülönbség, kamasz agy másképp működik. Nagy logikát ne keress szerintem.
2017. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy 21 éves lány tiltott le, ezzel ne gyertek, hogy ezért nem kell 16 évessel kavarni, de itt olvastam,hogy 30 felett is ez megy.


Lehet, hogy mással is randizott és ő jobban bejött neki, vagy valaki bebeszélte, hogy túl nagy a korkülönbség, ami nem igaz, vagy nem jöttél be neki, csak ezt nem merte elmondani, inkább színészkedett egyet.

2017. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!