Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tiltott le? Nem tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le? Nem tettem semmit! Akkor hagyjam békén?

Figyelt kérdés
van egy srác msn-ezni szoktunk még élőbe nem taliztunk.Tök jól eldumcsizunk,de most letiltott pedig mikor utoljára beszéltünk aranyos volt és nem volt semmi baja.Néhány napja viszont kiírta az a msn-em h más is belépett de tesómnak is pedig neki biztosan nem lép be senki.Sztem csak rossz az msn.Viszont én nagyon megkedveltem ezt a fiút.Ezzel azt akarta elérni h haggyam békén?De akkor sokkal negatívabb lett vna nem?
2009. febr. 22. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat mindenkinél hogy épp nincs kedve beszélgetni, attól még nem biztos hogy veled van baja, főleg ha semmi oka rá. Lehet csak rossz kedve van, vagy akármi más.
2009. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
velem totál ugyanez történt,pedig mi is jól eldumáltunk.Én arra gondoltam,hogy talán túl sokszor írtam rá és már megunta,de nem tudom a te esetedben mi történhetett.Azért remélem megoldódik,legalább neked!
2009. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%

a fiúknál nem tudhatok mit miért csinálnak..ők márcsak ienek:)

ha letiltott biztos megvan rá az oka, de ha nem szeretné veled megbeszélni ne akadj rá..majd megmondja ha ugyérzi, de lehet felfog tiltani ha hiányzol neki:)

2009. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy az msn rossz lenne. Nem tudhatod mi jár az illető srác fejében. Én is tiltottam már így le msn-ről lányt, mert egyszerűen nem volt meg az összhang. Ő nagyvonalakban csak hagyta, hogy fussam a tiszteletköröket meg ilyenek, amíg én egyszer meguntam és tetiltottam. Ha nagyon érdekelte volna miért, írt volna mert tudja a mail címemet. Hát nem írt, szóval erről ennyi. Ha nagyon foglalkoztat a dolog, kérdezz rá és többet fogsz tudni.
2009. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20:07-esnek: nem biztos,hogy írt volna...(már ha magamból indulok ki,mert én sem írtam a srácnak aki letiltott,pedig szeretném tudni,hogy miért,de nem merem tőle megkérdezni)
2009. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már ilyen,csak engem egy csaj tiltott le...Számomra is megmagyarázhatatlan!


20/f

2009. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kell nagy dobra verni a dolgot, én is volt, hogy egy időre letiltottam valakit, de nem azért mert utálnám.
2009. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Néhány napja viszont kiírta az a msn-em h más is belépett de tesómnak is pedig neki biztosan nem lép be senki.Sztem csak rossz az msn. - nem elhanyagolható részlet, és nem értem...

Így nem tudok mit válaszolni. Pedig szeretnék.

2009. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

20:41-esnek:

A tesómnak is kiírta h vki más jelentkezett be.És nekem is.Pedig neki nem töri fel senki...Ez 100%

De írjak neki mail-t?Vagy várjak egy picit hátha feltilt...Remélem..:(

2009. febr. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!