Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hogyan tudok önbizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan tudok önbizalmat adni kezdődő kapcsolatban olyan férfinak, aki évekig csak az anyja elvárásainak "kellett" megfeleljen?

Figyelt kérdés

Most is szinte azt látom, hogy megint az anyja elvárása az, hogy ismerkedjen és minél hamarabb legyen frigy, majd unoka.

Természetesen a férfi együtt is lakik az anyjával, így még nagyobb az érzemi befolyás, irányítás.



2017. okt. 21. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Menekülj teljes gázzal!!!!!!!!!!!!
2017. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Meghogy a noket csak az alfahimek erdeklik.
2017. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha magától nem nő fel, te sehogy nem tudod kibillenteni ebből.
2017. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Attol fugg, hogy hany evet akarsz ra elvesztegetni, mielott valodi ferfi utan nezel.
2017. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Osztom az előttem szólok véleményét.

Ha lett volna igénye rá, már fuggetlenitette volna magát az anyjától annyira, hogy az ne szóljon bele a szerelmi életébe, és ennek semmi köze az önbizalomhiányhoz. Ha belemész, magadnak kerested a nehézséget..

2017. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Valamilyen szinten mindenkire hatással vannak a szülői elvárások, még arra is aki "dafke" is az ellenkezőjét teszi (ő pont azért, mert csakazértis ellentmond). De a barátodnál ez már túlzás. Jó érzés, ha a szülők büszkék ránk, de nem a saját élet rovására. Én is anyámmal élek, de nem tervezem ezt pár évnél tovább (gyűjtögetés ideje), és utána is jóban leszünk, de azt nem szeretném (és nem is fogom hagyni), hogy az én életem rovására menjen a dolog. Láttam pár olyan helyzetet ahol a szülő (anyuka) dolgai a gyerekének az életét tette tönkre és él még 55 évesen is az anyjával, mert az betegséget szimulál, ha a fia elmenne. Utána rögtön "meggyógyul", mikor lecseng a dolog... Ebbe én sosem mennék bele, de szerencsére anyám is egészséges, sőt ő is szeretné, ha önálló lennék, de a múltbeli hibáim miatt ez kicsit későbbre tolódott, mint másoknál (25 vagyok és jelenlegi tervem, hogy maximum 5 év múlva már a saját lábamra álljak, de ha lehet hamarabb. Igaz lehet ebben lesz szülői segítség /tehermentes lakásba költözhetem, ahol csak rezsit kell fizetni/, de az a lényegen nem változtat. Addig pedig tanulom amit tanulni kell és gyakorolok az önálló életre. Lehet kicsit későn kezdtem, de a múlton már nem lehet változtatni. A jövőn viszont igen.
2017. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ebből így nem lesz épkézláb kapcsolat. Sehogy, ő felelős a saját életéért.
2017. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy. Menekülj!


22/N

2017. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
12%
Érdekes, ha egy lány él a szüleinél azzal szemben sokkal elfogadóbbak vagytok
2017. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

"Érdekes, ha egy lány él a szüleinél azzal szemben sokkal elfogadóbbak vagytok"


1. Én nem ezt tapasztaltam társkeresésnél, amíg a szüleimmel éltem.


2. Nem az a baj, hogy az anyjával él, hanem hogy az anyját hagyja beleszólni az életébe. Anyuci majd ott lesz a nászéjszakán is, és megmondja, mit hogy csináljon?

2017. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!