Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmúlt a fellángolás, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a fellángolás, vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel szinte minden nap találkoztunk. Jól éreztem vele magam, sokat beszélgettünk stb. Akkoriban sokszor rá gondoltam, mondhatni beleestem. De az utóbbi 1 hétben nem találkoztunk, és már szinte olyan mintha elfelejtettem volna...

Elmúlt a dolog vajon véglegesen? Mert amúgy kedvelem őt, de most mintha már nem vonzódnék hozzá...


2010. máj. 29. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
elmúlt, jah
2010. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja?
2010. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha elmúlt akkor nem is estél bele csak azt érezted!találkozz vele újra és megérzed ha elmúlt szerintem.
2010. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előfordul, csak a szemed kívánta, azt hitted hogy minden jó lesz, de Te rádöbbentél arra, hogy neked más kell, nem ő. De azis lehet hogy pontosan ez a bajod, hogy minden szép, minden jó és nincs semmi amiért küzdened kell. Ha úgy érzed nem kell neked ne erőltesd.
2010. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!