Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsem fel a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kildiko22 kérdése:

Hogyan keltsem fel a férfiak érdeklődését?

Figyelt kérdés
35 éves anyuka vagyok 9éves gyerekkel. Úgy érzem nem vagyok csúnya de valahogy mégis úgy érzem átnéznek rajtam a férfiak. A válásom után még nem volt kialakulóban lévő kapcsolat vagy randimeghívás sem. Igaz az életem a munka, iskolába járás a gyerekkel, főzés, tanulás teszi ki. Ritkán jutok el társaságba. Segítségem a gyerek körül nincs ahova el tudnám helyezni időnként. Esélyem minimális ha csak az utcán vagy boltban tudok találni. Ha el is jutok akkor a szűk baráti körrel 1 ital erejéig. Hogy a fenébe csinálja ezt a többi egyedülálló anyuka?

#Párkapcsolat gyerekkel #randi gyerekkel
2017. okt. 26. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Ezért jöttek létre a társkereső oldalak. Szerintem nyugodtan regisztrálj az egyikre és máris jobbak az esélyeid.
2017. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lenne társasági életet élni, vagy valami rendszeres testmozgás, hobby, nyelvtanulás, stb...

Végső esetben lenge öltözékben is mehetsz a boltba, de ☺☺☺...

Vagy társkereső, de azt nem javaslom..

2017. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Még mindig jó korban vagy az ismerkedéshez! Gondold át mit csinálnál szívesen, ha pl. a gyerek iskolában van, vagy átmegy játszani a barátaihoz.

Olyan helyre kezdj el járni, ahol nélkülözhetetlen a kommunikáció másokkal!

Onnan már csak egy lépés az ismerkedés... :)

2017. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A társkereső nem olyan jó, mert itt mindenki sírdogál, hogy gyerekes anyukák vannak fent. Sok sikert!
2017. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A nyelvtanulás az jó ötlet. Társkeresőkön próbálkoztam de nem igazán fogotg msg senki. Kevés a normális. Ott lettek volna bőven érdeklődők.
2017. okt. 26. 09:10
 6/16 A kérdező kommentje:
Alapvetőleg humoros, intuitív, kreatív, érzékeny vagyok. Talán az önbizalmam kevés.
2017. okt. 26. 09:17
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Vasalni tudsz?
2017. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Társkeresőkön próbálkoztam de nem igazán fogotg msg senki. Kevés a normális. Ott lettek volna bőven érdeklődők."

Macskád van?

2017. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

"Társkeresőkön próbálkoztam de nem igazán fogotg msg senki. Kevés a normális. Ott lettek volna bőven érdeklődők."

"Talán az önbizalmam kevés." Nekem hatalmasnak tűnik.

2017. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
Azt mondod átnéznek rajtad a férfiak aztán azt írod nem jött be senki a társkeresőn na akkor mégis mi az igazság az hogy válogatsz .38f
2017. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!