Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkereső oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalakon lehet találni min.80 kg-os 29 év feletti férfiakat?

Figyelt kérdés

Mindenhol nagy részben csak a nagyon átlagos, full testkontrollos, sportos, max. 70-75 kg-os sabloncsávókat találni, akiknek a viselkedése számomra nagyon unalmas.

Már vannak pozitív tapasztalataim kissé testesebb, mackósabb srácokkal, emiatt érdekelnének.

Köszönöm a segítséget.



2017. okt. 26. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem komolyan kérdezed?
2017. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Bármelyiken, hiszen tudjuk, óriási a férfitöbblet :D


Amúgy miért kérdezed? Ha találnál számodra szimpatikus egyedet, ráírnál? Egy kezdeményező hajlamú hölggyel van dolgunk? Nem semmi :D

2017. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2-es: várom, hogy linkelj pe pár oldalt, ahol találsz testesebb férfiakat, őszintén kérem.

Igen, kezdeményeznék egy kicsit, mert szeretnék ismerkedni.

2017. okt. 26. 11:02
 4/18 anonim ***** válasza:
A lehetőség a kezedben hogy irj nekem! Kicsit 29 alatti vagyok :)
2017. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nézd végig a csúnya vagyok, kövér vagyok, miért nem kellek a topmodelleknek írásokat, és írj rá a kérdezőkre.
2017. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#3 Kifejezetten olyan oldalt senki nem fog tudni neked belinkelni, ami direkt a mackós pasik gyűjtőhelye. Randivonal, Párom.hu, Love.hu, Badoo, Csajokéspasik... ezeket nézegesd, lesz rajtuk bőven, mivel nem népszerűek a nők körében. Azok a népszerűek, akiket te unsz...
2017. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kamu!
2017. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én 120kg körül vagyok. Írsz nekem?

Nem igérek semmit, mert felesleges!

De aztán nem ám 1 mondatos válaszokat kérek...


Amúgy szerintem, de szigorúan csak szerintem akiket te keresnél azok fel se regisztrálnak mert tudják hogy a "nagyon átlagos, full testkontrollos, sportos, max. 70-75 kg-os sabloncsávók" versenyében olyan 0,0001 másodperc alatt elvéreznének. De ez csak egy magánvélemény persze.

2017. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a 80 kiló, 183 centivel 80 kilósan kifejezetten vékony voltam. Valahol 100 kilónál volt az, hogy "mackós".
2017. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9-es, lehet annyi is, nem gond, sőt :)
2017. okt. 26. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!