Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy társkeresőn talál az ember normális társat? Van valakinek pozitív tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindkét nemből inkább negatív tapasztalatokkal fognak itt szolgálni.
2017. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Annyi az esélye, mint a való életben. Nem kevesebb.
2017. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

29 éves pasi vagyok.


Szerintem 0.

Nem egy társkeresőt próbáltam már ki, de onnan mindössze 1 randi jött össze eddig. A nők nagy része unaloműzésképpen van fent, vagy fizetős oldalaknál üzemeltetői kamuprofilok, hogy becsalogassák a pasikat.

Volt olyan, hogy 1 hónap alatt 50-60 lányra írtam rá. Mennyi válaszolt? Nulla... kb fele olvasás nélkül törölte a levelet, és még csak meg sem nézte előtte az adatlapomat, mert nem volt benne a látogatókban.

Egyszerű egónövelés, hogy hány levelet kapok/nap = mennyire vagyok jó cicus.


A másik része meg apucit keres a gyerekének, mert a menő macsó, akiről azt hitte a rózsaszín ködben, hogy jó apa lesz, lelépett, és most egyedülálló anya lett 19-20 évesen. Szánalom...


A való életben leszólított lányokkal sokkal jobb arányban jött össze a dolog. Élőben odalépsz, az már plusz pont a nőknél, ha meg is szólalsz, akkor még kettő. Bár sajnos manapság belefutottam olyanokba, akik csak felnéztek a telefonjukból, egy halk "Szia", és néztünk egymásra, mint a 3. teve meg Noé, hogy most mi lesz? Egyszerűen a virtuális téren kívül nem tudott kommunikálni... telefonon megy a fürge ujjak, de két szót nem tud kinyögni, ha megszólítják. Ilyen is van sajnos, erre készülj fel, ezt hozta a tapi teló meg a fa**búk.


Egy szó, mint száz, élőben told oda a képed, ott hatásosabb. Persze ne fesztiválokon meg ilyen helyeken, mert ott esélytelen, magyarázatként hogy húgomat idézzem: "Oda a k***ák járnak."

2017. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha nő vagy, vagy tökéletes külsejű férfi, akkor jó eséllyel találsz társat társkeresőn. Ha férfi vagy, és nem tartozol a legjobban kinéző 1-2%-ba, akkor elfelejtheted a társkeresőket.
2017. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
3as véletlenül nem Attila a neved?
2017. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

#4: Lehet kicsit rosszabbul kinéző pasi is, ha minimum 15-20 millás BMW mellett pózol a fotón.


#5: Nem, nagyon nem Attila. Az én nevem az abc vége felé keresendő! :)

2017. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Life08 ***** válasza:
53%
Nagy esélyt nem adnék az ilyen ismerkedésnek de tény, hogy sikerülhet, sőt nagyon jól is, mi vagyunk rá az egyik példa :)
2017. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Mindkét testvérem ott találta meg a párját - az egyiknél 12 éve, a másiknál 7 éve élnek együtt.
2017. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt, h 30 éves nő vagyok. Köszi a válaszokat! Sajnos én is kevés esélyt látok arra, h ez egy működő képes dolog. Bevallom a gondolat, h egyszerű ismerkedési lehetőség nagyon kecsegtető mert babakocsival nem szólítanak csak úgy le az utcán.
2017. okt. 10. 17:55
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Jelen, abszolut pozitiv. Teny, h en a regisztracio utan 1 nappal megtalaltam a parom -3 eve mar - es azota is ugy gondolom hogy a legjobb :-) Tisztaban kell lennunk a sajat szintunkkel es abban a "kategoriaban" kell keresgelni (mind kulsore mind egyeb teren). Ebben mindketten jok voltink jo megerzesekkel. Elvalaszthatatlanok vagyunk, 1/2 eve egyutt elunk, a legjobb kapcsolatom (44 vagyok). Eloben kis esellyel talalkoztunk volna.
2017. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!