Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kozeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kozeledni egy lanyhoz es kimutatni erzeseid iranta?

Figyelt kérdés
nagyon megtetszett 1 lany ,mar 3 hete ismerem de meg nem vagyunk olyan jo baratok hogy megmondjam neki mit erzek iranta.Segitsetek kerlek abban hogy hogy fejlesztem vele a barati kapcsolatot es majd kesobb hogy megtudja mit erzek iranta
2008. okt. 22. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kezdetben, ha még nem vagytok olyan jóban akkor érdemes lenne jobban összebarátkozni vele. Keresd a társaságát beszélgessél vele sokat csináljatok közös programokat. Ez több okból is megismeritek egymást le tudod te is szűrni, hogy nem e csak egy fellángolás amit érzel és ő is jobban megismer téged. Közben szépen lassan adagolhatod neki érzéseidet kedveskedéssel/bókokkal és ha te sem hagyod hidegen biztos reagálni fog és szépen kialakulnak a dolgok köztetek.. Csak bátran egyszer élünk. P.M.
2008. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hee ez jó de komolyan ! Szal lányvagyok és ezt tudom azért :) Hát 3 hét az elég mert mert ha tetszik vaalki ne haboz nehogy összejöjjön valkivel... !! De olyat nehogy kérdezz töle , hogy " mit gondolsz rólam " mert az annyira gyerekes..de hány évesek vagytok ? na mind1 szal szerintem mond emg neki ha nem mered szemébe de az a legjobb mert akkor tudja h összinte vagy mert neten...leírod "tetszesz nekem " akkor megörvend mert lehet te is tetszesz neki..de élőbe hidd el jobban hat eccer tal csak ti ketten és ha összinte vagy minden jó lesz:) szorítok!
2008. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok kosz a valszokat megfontolom kulonben en 13 eves vok es o 14 es ezert kerdeztem.meg 1 kerdes:ha 14 eves hogy viszonyul az 1 evvel kisebbekhez?
2008. okt. 25. 12:32
 4/4 anonim válasza:
Szetintem próbálj meg átvitt értelemben fröltölni vele. Ismerkedj meg aztán egyre közelebb mész hozzá.Buliba hivod és ott majd tánc és onnan majd elkezded pl:a derekát fogni és véletlenün a fenekére csuszik a kezed...........
2008. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!