Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiunak hogy lehet kimutatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiunak hogy lehet kimutatni azt hogy tetszik neked? Persze nem feltunoen es ugyse hogy k*rvanak nezzek ki?

Figyelt kérdés
Segitsetek meg uj vagyok az ilyesmiben :D
2009. dec. 6. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
odamész, rámosolyogsz, és elkezdesz vele valamiről beszélgetni. Majd ezt az algoritmust kellő lépésszámban megismétled.
2009. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

ujjj én pont ilyenre várok nagyon eggyszerű odajönnél hozzám (pl csocsoznék éppen)erre t hogy lövöd ilyen jól a laddát stbb....hanyadikos vagy?vagy valami csak lássam a legapróbb érdeklődést utána meg ugyis elkezdenélek stirelni:)

te mutizol kicsi érdeklődést én meg erre beiindulok és elkezdek udvarolni:)nálam ez a szitu 17/F

2009. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:)) eloszor is hol laksz??
2009. dec. 6. 22:07
 4/12 A kérdező kommentje:
valami mas otletek??
2009. dec. 8. 17:28
 5/12 A kérdező kommentje:
valaki?? :|
2009. dec. 8. 17:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a szemébe mondom,hogy tetszik,de úgy,mintha poén lenne.Mondjuk,én már nem vagyok tini,de szerintem ezt Te is kipróbálhatnád.Ne aggódj,azért ,mert bepróbálkozol egy srácnál,még nem leszel k...a!Maximum bátor.No para,no hiba!
2009. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

érdeklődj az iránt amit csinálsz...

szemezzetek, ha fogadja akkor már jó uton haladsz...:D:D

vess be néhány női praktikát tuti siker =)

2009. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaja, ha egy csaj keresi a társaságom, akkor viszonzom. ha bejön a lány elkezdek bókolni ésutána randira hívom, a többi meg nem rajtam múlik
2009. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja és 15/f
2009. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csaj vagy, pontosan tudod mit kell tenned :-) Szemezés nagyon bejön, ha Te nem nyomulsz, csak "véletlenül" sokat nézel a szemébe. Mutasd meg, hogy amit csinál, az érdekel Téged is. Menj vele hazafelé, beszélgess stb.

Ja, sokszor segít a tiniknél, ha a barátnőddel megüzened :-)


B.

2009. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!