Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Fordult már elő veletek olyan, hogy az illető pasi arcra nagyon bejött, de amikor szembesültetek a testalkatával, akkor nagyon kiábrándultatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mondjuk fb-n megláttátok a profilképét (vagy társkeresőn bár ez ritka, mert itt testi paraméterek/egész alakos kép hiányában egyből gyanakodnak a nők) és azt gondoltátok, hogy milyen helyes/szimpatikus pasi, aztán élőben megláttátok őket és észrevettétek, hogy törpe vagy sovány esetleg gyerekes kisugárzású, azt követően pedig teljesen kiábrándultatok belőle és azonnal elmúlt az érdeklődés. Meséljétek el, ha volt ilyen sztoritok! Egy életkor/magasság kettőst is írjatok, köszi.

2017. nov. 1. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Nálam volt hasonló, de nem ábrándultam ki. A pasi 48 éves, nagyon jóképű, kedves, egy igazi úriember.

Amikor szexre került a sor megláttam, hogy van egy kis pocak, de nem volt vészes, mert nincs elhízva.

Szerintem ennyi még belefér.

Nem a külseje fogott meg elsősorban, hanem a személyisége, szóval nem rontott az összhatáson semmit.

A magasságát nem tudom megtippelni sem, de átlagmagasságúnak mondanám. 25N

2017. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Nagyon megtetszett a pasi kepek alapjan. Mikor eloben talalkoztunk 1 fejjel kisebb volt nalam (165 centi vagyok) es nalam joval vekonyabb a combja kb mint az en kezem.

Profilkepeken helyes volt ugyebar..

2017. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm csomó ilyet mesélt. Alacsonyabb volt, mint ahogy a képen tűnt és, amit írt. A lány 175 centi, magassarkúban jó pár centivel magasabb volt a pasinál, aki 185 centit adott meg magasságként. Aztán volt, aki testesebb volt, mint a képen. ami meg elég gyakori, hogy sokkal régebbi lehetett a kép, mert élőben sokkal idősebbnek tűnt a férfi. A képen jóképű 35 éves az életben egy lepukkant 50esnek tűnt... ki tudja mennyi lehetett a valós kora. Volt akinek a képen még volt haja, a valóságban meg rendesen kopaszodott már. Igazából ő rendszeresen így járt, de lehet csak peches.
2017. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!