Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én elég fiatal vagyok,és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én elég fiatal vagyok,és udvarol nekem egy fiú, aki cigizik.Mit tegyek? Le szeretném szoktatni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én vettem neki egy olyan táblát amire az volt írva hogy: Minden egyes szál cigaretta 7 percel rövidíti az ember életét, minden egyes szex 15 percel hosszabítja az amber életét.Szexelj az életedért!!! és akárhányszor rá akar gyújtani elolvastatom vele, és már rá se gyújt utána....:D;) (ajándékboltba lehet kapni)
2008. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén a srácot.Ha ő nem akar leszokni,akkor te soha nemfogod leszoktatni.Az ilyen srác nem érdemel egy lánt se.Azt javaslom ne foglalkozz vele.
2008. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt írod elég fiatal vagy. Ez esetben nem fog sikerülni leszoktatni, mert inkább könnyebb neki odébb állni, és keresni egy olyan lányt aki majd elfogadja így. Mond meg neki hogy vagy te vagy a cigi, de készülj fel, hogy könnyen a cigit választja, főleg ha nem szerelmes.

Sok sikert.

2008. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy vége legyen a kapcsolatotoknak, akkor mindenképp mond meg neki, hogy szokjon le róla...

Ha viszont szeretnéd magad mellett tartani, akkor fogadd el...

(Esetleg amit tehetsz, hogy megkéred, hogy amikor veled van ne gyújtson rá...de ha láncdohányos akkor még véletlenül se tedd!)

Tehát megszoksz vagy megszöksz...neked kell döntened, mi ezt nem tudjuk helyetted eldönteni

2008. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szokjon le miattad..teljesen mas egy olyan fiúval csókolozni, aki cigizik, meg olyannal, aki nem.

ha fontos vagy neki, leszokik

ha nem, akkor ne jarj olyannal, aki nem fontos


általában én is ugy vagyok vele, hgy a pár fogadja el egymast, stb. de a cigi egy ártalmas szenvedély, ami hosszú távon egyikőtöknek sem jó

2008. okt. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne akard megváltoztatni.. azt egyik csávó se szereti;) ha zavar hg cigizik akk ne járj vele..=P ennyit tudok hozzáfűzni..=P
2009. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!