Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha nagyon vonzódnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha nagyon vonzódnátok egy férfihez jeleznétek neki?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha szingli lennék, és lenne rá lehetőségem (szóval nem a buszból látom a másik irányba futni), akklr igen.
2017. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag akkor, ha független és elérhető. Bár szerintem nem nehéz észrevenni, ha valaki kedves a szememnek, és szívesen megismerném, ennek ellenére jelzek, igen.
2017. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze. De először csak finoman. :)
2017. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és olyan viszonyban lennétek hogy már váltottatok pár szót.
2017. nov. 3. 00:06
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
ha gyökér vagy észrevenni, akkor csinálhat bármit.
2017. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha azt érezném hogy tetszek neki, jelei lehetnek:

flörtöl, kacsintgat, olyan jellegű poénkodások, húzná az agyam, vagy megdicsér...


Nem tudom. Én nem lépnék, amíg legalább valami jelét nem látom, hogy én is tetszek neki. Tapasztalatból nem lépnék, mert volt már hogy léptem, és be is buktam szépen; randiztunk, de még sem én voltam a legjobb számára... Nekem most már csak olyan férfi kellene, aki rám gondol elsősorban, mint Nőre, és azt érezni és tudni is fogom. Nyilván, ha nem tetszik nekem, akkor elutasítom, de ha tetszik nekem is, akkor uccuneki...


De az az eshetőség, hogy én jelezzem a férfi számára, hogy nagyon vonzódok hozzád, baby... Na nem :))) Még ha személyesen Brad Pitt lenne sem! Amíg Brad Pitt nem jön oda, hogy figyelj baby, tetszel.. addig nincs miről beszéljünk :)))

2017. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha szingli lennék, igen. Persze ezek olyan apró jelzések lennének, hogy lehet, hogy észre sem venné a férfi, mivel:

-nem nagyon figyelnek, felszínes az érdeklődésük

-visszahúzódó vagyok és minimális lépéseket tudnék csak tenni

Ahogyan beszélek hozzá, abból lehetne tudni vagy mondjuk az önkéntelen mosolygástól (amúgy nem vagyok egy mosolygós lány, úgyhogy feltűnne) vagy hogy adok magamra, ha tudom, hogy összefuthatunk, direkt arra mászkálok, hátha pont arra megy stb. De nem mondanám ki ennél egyértelműbben.

2017. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Különben mi értelme lenne vonzalomnak?
2017. nov. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
EZ attol fugg mit ertesz jelnek. Szemezes, mosoly vagy azt varod randira hivjon. Ha a pasi sokaig huzza az idot es ilyen baromsagokat kerdez az egy p p nem ferfi.
2017. nov. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem jelzik, vagy ha igen, akkor úgy, hogy rajtuk kívül a kutya sem veszi észre.
2017. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!