Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat, ha meghízna a kapcsolatotok alatt? Kevésbé vonzódnátok hozzá és valószínűleg kevesebb lenne ezáltal az együttlétek száma is?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem hagynám el de megpróbálnék rámutatni,hogy egy kicsit elkényelmesedett és vele együtt dolgoznék az alakján az egészsége és a kapcsolat érdekében.
2017. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Pár kilót felszedhet ha annyira nem vészes de azért ne kezdjen el gurulni. Egészséges étkezzen és ne zabáljon feleslegesen.
2017. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem.


Mikor összeköltöztünk, nagyon sokat hízott a férjem (akkor még csak párom), igaz, az én hibám volt részben, mert sokat sütöttem, főztem neki és nem ehhez volt szokva.


De, azóta már leadta.


Nekem is volt időszakom, amikor kicsit több volt a hasamon, de megszabadultam a kilóktól.


Vannak életszakaszok, amikor hízik picit az ember, ez nem befolyásol nálunk semmit, ugyanúgy vonzódtunk a másikhoz és ugyanannyi szex volt.


Ha úgy ítéljük meg a dolgot, hogy valamelyikünkre már kezd kicsit több menni, mint kéne, akkor finoman szólunk a másiknak. (Így egyeztünk meg, ha valami nem tetszik, vagy valamiből hiányérzetünk van, szólunk.)


Nyilván, majd az első gyerek után lesz érdekes, hogy mennyire fogom tudni, majd visszanyerni az alakom, de nem félek tőle, hogy nem fogok ettől tetszeni a férjemnek.


Nálunk ez másképp működik.

2017. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Alig a duplájánál valamivel több lett, mint ismerkedésünkkor volt. A szeretkezések száma inkább nőt. Csökkenni semmi kép nem csökkent ezért.
2017. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit ilyenért elhagynak ott biztos nem volt soha szerelem.

Az én férjem is mikor összejöttünk profi boxoló volt középsúlyban. De abba kellet hagynia azóta a drága 20! Kg-ot hízott de jól áll neki nem mind háj mert gyúr is szóval nem folyik csak nagy állat lett belőle. Hogy őszinte legyek nekem így jobban tetszik férfiasabb.

2017. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy írták is, nagyjából 20 kg-ig még belefér, az eloszlik egy átlagos magasságú emberen.
2017. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk sem változott semmi, pedig mindketten rendesen híztunk vagy 30 kg-ot.

Engem, ha valaki vonz, az sosem múlik el, akár lefogy, akár meghízik.

2017. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Azért már bocs, de 20-30 kiló kicsit sok. Vékony vagyok. Felszedtem múltkor 6 kg-ot. Még átlagos volt a testalkatom de nehezebben mozogtam, új ruhák kellettek, többen megjegyezték mennyit szedtem fel. Nem éreztem magam jól. Persze ebből leadtam azóta 5kg-ot. És így jól vagyok. De a 20 -30 szerintem túlzás és egészségtelen.
2017. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

a 20 kg szerintem is sok... magamon látom, hogy 5 kg mennyit számít, nemhogy 20...

nem hagynám el. valamennyit hízhat, anélkül hogy akár csak szólnék. de ha már kezdeni nagyon dagadt lenni, akkor szólnék. fordítva se várom el, hogy elfogadjon olyan dagadtan is, ami neki már nem vonzó.

2017. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom 10+ kilót szedett fel azóta, és sokkal jobban kivánom igy!!
2017. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!