Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, akkor ez most azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akkor ez most azt jelenti, hogy mégsem tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy nagyon jó randim, rengeteget beszélgettünk, délutántól egész ma délelőttig tartott(nem volt szex).Aztán írt is, hogy hazaértem-e,,váltottunk pár sort,utoljára én írtam és arra nem reagált azóta :/ Ezek szerint mégsem fogtam meg annyira, ha egész nap nem írt rá semmit? Amúgy pár napra most elutazott, jövő héten tudnánk legközelebb találkozni, de volt azóta online.

2017. nov. 4. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Mi férfiak nem szeretjük, ha "megfojtanak" minket egy randi után. Vagyis ez nem egészen pontos, én nem szeretem.

Beszélgettetek több órát, majd válaszol, ha akar. Ha több nap után nem jelentkezik sehogyan sem akkor nem kizárt, hogy nem jött össze.

2017. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Hová sietsz?
2017. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd ezt meg egy hét múlva.
2017. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül. Várd meg, amíg válaszol, aztán meglátod, hogy alakul.
2017. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz, hogy 1 találkozó után csak magamat kínzom,ha máris folyton rá gondolok meg ilyesmi,még épp csak megismertem..:D Köszi a válaszokat :)
2017. nov. 4. 21:20
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Engedd, hogy leüllepedjen benne a találkozás élménye. Ha kölcsönös a szimpátia, jelentkezni fog.
2017. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszabb ***** válasza:
64%
Imádom ezeket a sakkozgatós kérdéseket. Tekintélyes határok között mozogna a megoldásom: tehát vagy csak szimplán nem jössz be neki és emiatt hanyagol, vagy meghalt közúti balesetben és a túlvilági GPS-pozíciójából kifolyólag nem tud válaszolni. Honnan a genyóból tudjam...
2017. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 fura lenne, ha ilyen randi után nem jönnék be neki..mármint, aki nekem nem jön be, azzal nem beszélgetek át egy egész estét, meg éjszakát. Meg utána is írt, ugye..szóval nem tudom, de majd meglátjuk.
2017. nov. 4. 21:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2017. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Huszonévesek.
2017. nov. 4. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!