Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti randiznátok, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti randiznátok, majd később összejönnétek olyan nővel, aki szakmunkás bért kap, ha ti pl mérnökök lennétek, és tripla annyi pénzt keresnétek meg?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 03:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szögezzük le hogy ez magyarország, akármilyen papírod van kapsz esetleg 200-300ezret az elején, az épphogy elég egy normális életre, ettől ő gazdagnak számít? Amíg valaki nem felsővezető havi 1millió+ fizetéssel az anyagi rész egyáltalán nem számít ki mennyit keres, mer max többet rak félre.
2017. nov. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Anyagiasnak tunsz.


Igen randiznek es osszejonnek.

2017. nov. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja valahogy így volt az exekkel :D
2017. nov. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én kapom a szakmunkás bért, viszont van egy férfi aki randizgatna velem, de most belegondoltam, hogy én nem tudok majd vele sok helyre elmenni (szeret utazni, rengeteg helyen megfordult már) azt meg nem várom el,hogy az én részemet is fedezze.
2017. nov. 4. 03:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj ne hidd már hogy 100 helyett kap vki 300-at már gazdag, ha fizet egy albérletet és kajál elmegy Pesten havi 200 arra hogy csak életbe maradt...
2017. nov. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy értelmes szakmunkás. Bár fogalmam sincs mennyit értesz "szakmunkás bér" alatt.
2017. nov. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A garantált bérminimumot kapom, plusz néha bér kiegészítést.
2017. nov. 4. 06:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Na álljunk meg! Mi az hogy összejönnénk e olyannal? :@ Nem kéne lenézni a szakmunkásokat!! Ismerek olyan közvetlen rokonomat, aki mérnöki papírral rendelkezik, és jóval többet viszek haza én szakmunkásként, mint Ő! Legalább 20-25 ezerrel! Én büszke vagyok hogy szakmunkásként dolgozom. Írom ezt férfiként.


A válasz: egyértelmű, ha stimmel a kémia, okos, aranyos, hűséges a lány, akkor semmi akadálya.

2017. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk a fiú (aki most a vőlegényem) keresett nettó 500-at (multinál fejlesztő mérnök, 28 éves. Ja, + még cafetéria is.

Én nappain egyetemista vagyok.

Abszolut nem fogta vissza az ismerkedésben.

Nyaralást, színházat, lakás bérlést ő fizeti. Nyáron esküszünk, azt is ő fizeti. (lagzit, ruhámat is). Ha szeret, ezek huszadrangú kérdések.

Én szeptembertől kezdek dolgozni majd.

Kérdező, ha Te vagy a lány, ettől ne legyen szerintem kisebbségi érzésed.

2017. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Összeköttetek?

Esetleg kiütközött ez a nagy különbség másban is?

2022. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!