Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem illene már kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem illene már kb 2.5 hónap randizás után hazavinnie és bemutatni a szüleinek, ha komolyan gondolja? Lehet így ebből valami? Vagy nem is vesz komolyan?

Figyelt kérdés

23 vagyok, a srác 27. Mindketten a szülőknél élünk, egy kisebb városban. Eddig ide oda mentünk, sétáltunk stb. amikor randink volt. Ő már találkozott a szüleimmel egyszer amikor hazakísért, a szüleim pont akkor mentek otthonról, és bemutatkoztak egymásnak. Én szívem szerint már régen hazahoztam volna, kényelmesebb is meg itt a hideg és nem hiszem hogy mindig kedve van az embernek kimozdulni, és meghittebb is egy meleg szobában stb... Már régebben céloztam is neki rá hogy a szüleim elég fiatalosak meg normálisak szóval nyugodtan eljöhetne. Bár nem így fejeztem ki magam de ez volt a lényeg. És úgy érzem hogy értette a célzást, csak inkább nem akarta érteni, vagy meghallani.

Felnőtt emberek vagyunk, és szerintem ennyi idő után már tovább lehetne haladni. És rosszul esik hogy ő nem hozza fel a témát. Mivel nekem nagyon tetszik a srác és,és örülnék ha tudnánk itt is időt tölteni, de nagyon úgy tűnik hogy ő nem így gondolja. Mert akkor gondolom szólna h menjek el. De abba sem vagyok biztos hogy egyáltalán beszélt a szüleimnek rólam. van ennek így értelme szerintetek?


2017. nov. 6. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha még csak randizgattok szerintem nem kell bemutatnotok egymást a szülőknek is. Más volna ha már hónapok óta járnátok, komoly kapcsolat lenne, de amíg csak a randizás van addig nincs olyan, hogy na akkor vigyél haza bemutatni a családnak. Értem hogy kényelmesebb lenne otthon lógni vele, de lehet neki ez még korai, túl komoly dolog, ki tudja. Lehet neki több idő kell ehhez, komolyabb dolognak gondolja, mint te, ennyi alapján még nem írnám le a srácot.

28L

2017. nov. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Igazából ez is probléma hogy nem tudom hogy együtt vagyunk-e vagy sem :D Vagyis szerintem ez még pont azért randizás mert nem vállaljuk fel egymást a csalás barátok előtt. ( az barátai tudják hogy randizgatunk) Lehet hogy több idő kell neki de félek hogy nem is akar komolyat mert valahogy nem lépünk egyről a kettőre. Azért van rossz érzésem mert én már szívesen felvállalnám de nagyon úgy tűnik hogy ő ezt a járás dolgot nem sietteti.

2017. nov. 6. 02:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Most a komoly mit jelent nálatok?Csak puszi-puszi vagy esetleg (ha már te mondtad) felnőtt módon is működtök?Magyarán, keféltek is?Mert ha csak találkozgattok, teázgattok, akkor nem tudom mit vársz.Mondom ezt tőled 10 évvel idősebben, amikor már tudja az ember lánya, mit akar az élettől.

Bocs, de 27 évesen otthon lakik?Te mit akarsz?Egy kisgyereket, vagy egy felnőtt férfit?

Atyaég, te magad se tudod mi vagy, gyerek-e vagy TÉNYLEG felnőtt.

2017. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.5 hónap szerintem édeskevés. Főleg úgy, hogy nem is biztos, hogy egyáltalán együtt vagytok. Kicsit várj még, aztán kérdezz rá konkrétan.
2017. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2,5 hónap alatt nem tudtál rájönni hogy együtt vagytok e? Ennyi ideig randiztok? Nekem kb egy randim volt az első csók után egyértelmű volt hogy együtt vagyunk.
2017. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!