Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS. Milyen "romantikus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Milyen "romantikus" programokat tudtok?

Figyelt kérdés
Multheten igertem paromnak hogy kiengesztelem valami kozos programmal de nem jutottam sokra a tervezesben. Mozi szinhaz etterem kilove, ahhoz nincs kedve. Extra info en vagyok a ferfi.
2017. nov. 11. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Extra info inkább az lett volna, ha írsz a barátnődről, hogy mit szeret, vagy, hogy milyen beállítottságú, mert így elég nehéz értelmes ötletet adni.
2017. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Ezek adatok, nem információk.


Üljetek le és ölelkezzetek.

Beszéljetek.

Mondogassátok egymásnak, mennyire imádjátok.


Nem tudom.. Nem vagyok jó emberi dolgokban.

2017. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erdei séta

Rom, arborétum, vadaspark

Múzeum

Kisvasútazás

2017. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy már k....va hideg van ezekhez a programokhoz.
2017. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el egy fürdőbe. Pl Budapesten Aquaworld. De vannak mashol is jó helyek, termálvizes masszázsmedencék,stb, szauna,ez szerintem nagyon jó ötlet. Mi a párommal ilyen helyekre szoktunk menni ha ugy erezzük kell már egy kis kikapcsolódás, amikor csak egymásra figyelünk. Ott lehet beszélgetni, közben ölelkezni, mi imadjuk. Nem kell többnapos wellnessre befizetni drága pénzért, egy alkalommal bemész nem kerül többe mint egy strand.
2017. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ebbe a szar időben? Mintha kutyák lennénk, és délre iszkolunk, hogy egy lucskos telet átdideregjünk.

Vidd el a Buda várba és hagyd ott a katakombákba. :DD

2017. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!