Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Kaphatok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kaphatok tanácsot?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen egy lány, aki nagyon megtetszett, viszont az a baj, hogy semmit nem tudok róla. Hetente 2-3x találkozunk, nem is csoporttársam, de még nem is évfolyamtársam. Egy évvel fiatalabb, viszont ugyanazon a szakon van, mint én. Hogy ismerjem meg? Jelöljem be fb-on? Egyszer volt még egy nagyon rövid "kapcsolatom" és így nem tudom, hogy mit csináljak.
2017. nov. 11. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy felnőtt ember, ennyit, hogy az égbe nem tud magától kitalálni? Hogy lehet ennyi életképtelen ember?
2017. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

belépsz az eggyel alattad levők FB csoportjába és már meg is találtad....a többi majd alakul, mert egyelőre azt se lehet tudni, hogy tud-e rólad, összeilletek-e stb.

hajrá és derítsd ki.

2017. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam egy fontos információt. Tudom a nevét, és ő is tud rólam, de még nem beszéltünk.
2017. nov. 11. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyetemista vagy, és mégis ilyen kérdéssel jössz ide?


KI ÁLLÍTOTTA, HOGY AZ EGYETEMISTÁK INTELLIGENSEBBEK MINT AZ ÁTLAG EMBER????

2017. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megtetszett. Ennek van egy oka. Ennyi.

Következő lépéskét beszélned kell.

Not that hard bro...

2017. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!