Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem én a srácot az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én a srácot az első találkozónk után?

Figyelt kérdés

Pénteken találkoztunk. Azóra ó írt tegnap,hogy hogy vagyok..és hogy haragszom -e rá még...Merthogy bepróbálkozott többször csókkal ,amit én azért vettem rossz néven,mert nem randinak szántam a találkozót.

Ő annak vette,mint kiderült.

Beszélt az exéről ,ami nekem kiábrándító ..és ha többet szeretne mint barátság,akkor nem értem miért témázott annyit rajta. Hogy írogat neki ,és kínosnak találja (mármint a csaj írogat).


Amikor meg akart csókolni,nekem is jól esett volna,nem tagadom..és talán ezt látta is ,de úgy éreztem,hogy magam érdekében ,jobb ha nem.

. Ő maga mesélte,hogy sok kalandban volt része.

Azt mondtam neki,hogy elrontotta a barátságunk ...és hogy ez így rossz.

Azt viszont nem tudja,hogy engem zavar az,hogy az exe téma volt és az sms eket mutatta, mert így nekem az jön le hogy nincs még túl rajta...ami valószínű így is van ,és emiatt nem nyíltam meg én sem,és nem engedtem hogy megcsókoljon.


Ma viszont nem beszéltünk. Nem írt...én pedig nem tudom,hogy mit írhatnék . Ha sablonos szöveget írok,akkor csak ugyanott vagyunk...

De szeretnén tudni,hogy akkor áll e még köztünk a fiú lány barátság.


Előtte sokat beszélgettünk. Érdeklődött...


2017. nov. 12. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit...
2017. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dugni akar a pasi.
2017. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is megmondtad neki, hogy elrontotta a barátságotokat, innéttől szerintem értelmetlen a kérdés. Ha meg akarod próbálni újra felépíteni az egészet, akkor hajrá, de biztos nem lesz egyszerű, ha egyáltalán lehetséges.
2017. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jajj, ez az a perui kötsög...szúrni akar, nem vili?
2017. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondta,hogy szereti a kihívást.... akkor ezek szerint én túl nagy vagyok neki. Mivel elsőre nem jött össze és ezek után meg hagyja is.


Komolyan ,eddig azt hittem,hogy valamit nagyon rosszul csinálok...h nem jön össze sima fiú lány barátság ...de rá kell jönnöm,hogy ez a világ. Vagy szex ,vagy semmi.

Meg ilyen agyatlanul közeledni ,hogy az exéről beszél..... mert esélye lett volna ,de szerintem azt nem is tudja.

2017. nov. 12. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Én messziről kerülném, te meg keresni akarod.

AAjjjjj, legalább a mércét ütnéd meg.

2017. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A kerdes kiirasaban nyilvan csak a negativumok szerepelnek,igy az osszkep is az lehet az egesz helyzetrol. Ezt most csak azert mondom,mert alapvetoen egy eletvidam,jofej sracot ismertem meg benne.

Azt nem tudom,hogyan tovabb. Erdemes lenne e errol beszelni vele,vagy hagyni az egeszet.

kivancsi vagyok,holnap irni fog-e .

2017. nov. 12. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy életvidám jó fej srác is lehet köcsög tapló, mint látjuk. Erre nem leeht mást mondani.
2017. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe, találsz különbet is.

Amúgy még mutogatja is Neked, hogy az exe írogat neki. Esetleg nem a saját árfolyamát akarja így feltornázni?

2017. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!



Igazabol tenyleg nem tudtam hova tenni ,hogy miert mutogatta az exe sms-eit. Ha nem probalt volna megcsokolni es kozeledmi,akkor ugy vettem volna ,hogy ertekelem,hogy megosztja velem ezt a tortenetet es bizalmaba enged .

Irod itt valaszolo,hogy talalok kulonbet. Az igazsag az,hogy mostanaban ezt tapasztalom,hogy keresem az igazi ,valos ertekeket a fiukban ,es mikor azt hiszem,hogy igen,megtalaltam ,akkor olyasmi tortenik,hogy kiderul,csak en hottem azt,hogy helyen van az ertekrendjuk. Es akkor kiirom ezt a kerdest,es en vagyok hulyenek nezve ,hogy mire is szamotottam...meg hogy tudhatnam mit akar.

Sracok,ha meg sem probalok hinni a jo es igaz letezeseben,akkor megis hogy talalnam meg. Lehet olyan valakit szeretnek magam mellett tudni,aki csak a fejemben letezik. De annyira annyira egyszeru dolgok miatt tudok valakit vonzonak talalni. A tisztelet,a gesztusok.... manapsag csak az idiota telefonozas mindenki kezeben, huspiac a tarskeresokon....


Ez a srac az irasai alapjan, vele 1,5 beszelgettunk ,minden egyes nap. Kulfoldi a srac es nyelvgyakorlas celjabol ment. Es igen,elhittem ,hogy letezhet az,hogy szeretne jobban megismerni az orszagot es baratsagra szert tenni.

Sokan itelkeznek,ugy hogy reszleteket nem tudnak,persze ez nem az o hibajuk ,de maga az itelkezes meg nem indok erre.

2017. nov. 12. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!