Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem én a srácot az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én a srácot az első találkozónk után?

Figyelt kérdés

Pénteken találkoztunk. Azóra ó írt tegnap,hogy hogy vagyok..és hogy haragszom -e rá még...Merthogy bepróbálkozott többször csókkal ,amit én azért vettem rossz néven,mert nem randinak szántam a találkozót.

Ő annak vette,mint kiderült.

Beszélt az exéről ,ami nekem kiábrándító ..és ha többet szeretne mint barátság,akkor nem értem miért témázott annyit rajta. Hogy írogat neki ,és kínosnak találja (mármint a csaj írogat).


Amikor meg akart csókolni,nekem is jól esett volna,nem tagadom..és talán ezt látta is ,de úgy éreztem,hogy magam érdekében ,jobb ha nem.

. Ő maga mesélte,hogy sok kalandban volt része.

Azt mondtam neki,hogy elrontotta a barátságunk ...és hogy ez így rossz.

Azt viszont nem tudja,hogy engem zavar az,hogy az exe téma volt és az sms eket mutatta, mert így nekem az jön le hogy nincs még túl rajta...ami valószínű így is van ,és emiatt nem nyíltam meg én sem,és nem engedtem hogy megcsókoljon.


Ma viszont nem beszéltünk. Nem írt...én pedig nem tudom,hogy mit írhatnék . Ha sablonos szöveget írok,akkor csak ugyanott vagyunk...

De szeretnén tudni,hogy akkor áll e még köztünk a fiú lány barátság.


Előtte sokat beszélgettünk. Érdeklődött...


2017. nov. 12. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Sracok,ha meg sem probalok hinni a jo es igaz letezeseben,akkor megis hogy talalnam meg."


Nem így.

2017. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!