Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin elmondanátok a csajnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin elmondanátok a csajnak, hogy mennyire tetszik vagy inkább megfognátok a kezét? Melyik kifejezésmód a jobb?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én salátát vennék neki.
2017. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem szépen finoman fogd meg a kezét,ha nem rántja el vagy esetleg elkezd ő is közeledni feléd,akkor nyert ügyed van.:) Szerintem ilyen kis gesztussal jobb kifejezni,mint elmondani neki,főleg ha nem vagy benne biztos,hogy neki is bejössz. L
2017. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Én is a salátára szavazok.
2017. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Részben mind a kettő jó ötlet. Egy-egy apró bókot mondhatsz neki, miközben megérinted, vagy megöleled, aztán megfogod a kezét. A lényeg a fokozatosságon van, meg figyeld a reakcióit, ha nincsen ellenére a dolog, akkor lehet tovább menni.
2017. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jelezd! A testi érintésre nem lehet felkészülni, támadásnak veheti.


29/N

2017. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Lány pszichéjéből kiolvasott tudástól függ.
2017. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem mondanám ilyen közvetlenül. A kezét meg csak akkor fogd meg, ha már voltak előtte érintések, hogy ne érje felkészületlenül. Olyanokra gondolok, amik beleillenek a szituációba, például kinyitod az ajtót, akkor alig észrevehetően megérinted a HÁTÁT, jelezve, hogy menjen előre, vagy a karját pár pillanatra beszélgetés közben, például amikor témát váltasz, hogy "erről jut eszembe", és amíg kimondod addig megfogod a karját.
2017. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha a szavak embere vagy, akkor mond meg, ha tetteké, akkor kézfogás. Amúgy meg mind a kettő.
2017. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diavolino44 ***** válasza:

Mik ezek a hulye valaszok.

Kiveve a salatat, mert az jo ;)


Tegnap az egyik tancpartnerem egy 76 eves holgy volt, aki szepen kirittyentette magat, 2 percenkent meg kellett dicserjem milyen csinos, s mennyire tetszik. Nyilvan nem, volt valami dogos a mamika, de imadtam ahogy benne elt az igazi no.

Szoval egyertelmuen a kezfogas, aztan olalas, s cirogatas atkarolas es csok.

2017. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!