Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fogadja el sok 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogadja el sok 25 év feletti felnőtt (! ) nő azt, hogy egyre inkább trendy főleg a tapasztalatlan 30-as srácok részéről csupán a gyereknemzés gondolatának hajszolása, nem pedig szerető családot alapítani?

Figyelt kérdés

- ahol a nő gondolatait, érdekeit tiszteli és nehéz helyzetekben mindig ott áll, mint férfi.

Ehhez ha még hozzáadódik egy diktatórikus anyós, akivel egy ingatlanban is laknak, az még kellemetlenebb lehet.

Biztos van 1-2 ellenpélda, de most beszélgessünk egy kicsit erről a jelenségről. Köszönöm.



2017. nov. 14. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:

"... inkább trendy főleg a tapasztalatlan 30-as srácok részéről csupán a gyereknemzés gondolatának hajszolása"


Lehet, hogy félreértlek, de én nem azt hallom, látom, hogy a 30-as "srácok" olyan nagyon odalennének a gyereknemzés gondolatáért.

2017. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen más lehetőségük van, mint elfogadni?
2017. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es, pedig annyi van. Meg sem akarnak ismerni, csak a gyerek gondolatát hozzák fel naponta 10-szer is, persze várva a bólogatást.
2017. nov. 14. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ebben a tekintetben mások az ambícióitok, akkor nem egymással kell ismerkedni. Hol a probléma?
2017. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó és ez egy általános, azaz nem saját tapasztalatra épülő kérdés, ilyenek is vannak.

A hangsúly ott van, hogy a saját érdekű gyereknemzés miért van elfogadva, miért nem együttműködő családban gondolkodik egyre több 30-as. Sokszor már ismerkedés alatt látszik, hogy egyáltalán nem érdekli a az ilyen férfit a nő természete csak már azt várja, sőt sürgeti, hogy minél hamarabb jöjjön a gyerek.

2017. nov. 14. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#1

Igazad van!

Szerintem is egy 30-as pasinak nem álmai netovábbja egy alig ismert nőt felcsinálni.

De lehet, hogy a Kérdező pont azt az 1-2 elmebeteg kivételt vonzza.:)

2017. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha az életemben nem találkoztam olyan 20-as évei végén és 30-as éveiben járó férfivel, akit nem érdekeltem és csupán a gyermeknemzésről tudott volna beszélni, pedig a párom is 32 és igen kicsapongó életet éltem előtte úgy másfél évig.

Szinte mindenki őszintén megnyílt és elmondta, hogy szeretne majd egyszer családot, gyerekeket, de azt is mindig hozzátették, hogy ehhez meg kell találni a tökéletes párt. Szerintem ez egy ALAP ismerkedési téma, mivel nem szeretnék olyan emberhez kötődni, aki nem akar gyereket, ha én viszont mindenképpen szeretnék...

2017. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7: Én ezt nem tudom elhinni. Hogy tudod befolyásolni, hogy kit szeretsz meg?

Én sehogy se tudom.

2018. nov. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te mégis miről beszélsz??! Sokkal inkább te tűnsz gyerekesnek, aki azt hiszi, a férfinek kötelessége feltétel nélkül támogatni téged, miközben a neked nem tetsző vágyait meg fojtsa el.
2018. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es: köszönöm válaszod, nem értek vele egyet. Szép napot.
2018. dec. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!