Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem? Hogyan kezdjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és tetszik nekem egy 23 éves hölgy. Ő már kijárta az iskolát, dolgozik, tud autót vezetni és ahogy elnézem igencsak nincs önbizalomhiánya, boldog mindig és vidám. (Én úgy látom) Emellett én, felnőttoktatásra járok (okj szakma), ezért nem dolgozhatok (nappali tagozat), érettségim van, szoftverfejlesztő leszek és én még csak autót vezetni sem tudok, és nagy önbizalomhiányom van. 2 hosszú kapcsolatom volt (7 és 8 hónaposak), de egyik leányzó sem volt hozzá hasonló. Nem ismerjük egymást, néha pár szót váltottunk, de akkor sem ismerkedés céljából.

2017. okt. 28. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg? Próbálj minél többször a közelében lenni, beszélgetni vele. Hívd el egy kávéra, ha igent mond akkor az jó út lesz :)
2017. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem itt lakik ahol én, és nincs esélyem véletlen összefutásra. Nekem reggeltől estig suli van, egyébként egy eladóként ismertem meg, és neki fizettem amíg itt dolgozott.
2017. okt. 28. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hívd el randira.

Mondjuk nem akarlak lehúzni, de én fiatalabb pasival nem állnék össze, pláne még ilyenkor. Mert oké, mondjuk ha ő már 30 lenne te meg 26, az úgy még okés.

2017. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez gondolom mindenkinél más. Van is egy másik 23 éves lány, aki oda van értem, sajnos ez visszafelé már nem így van.
2017. okt. 28. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük pszichéjét.

Közöld, meg szeretnéd ismerni.

2017. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el valahova. Egy próbát megér.
2017. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt eddig nem említettem. Van neki egy huga. És az a lány nem kedvel, mert az egyik általuk vélt "legjobb haverom" összetűzésben van vele. Nem igazán merek lépni. Biztosan mindig elfogalalt, nekem sem időm sem "életem" nincs
2017. okt. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!