Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés kezdeti fázisában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés kezdeti fázisában, vagy akár a legelején mit gondoltok arról, ha valaki kijelenti, hogy ő "életre szóló kapcsolatot keres"?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha őszintén gondolja, akkor legalább előre letisztázza a dolgot, és a másik félnek könnyebb dönteni, hogy passzolnak-e a szándékaik.


Viszont tuti vannak, akik csak a mielőbbi szex kedvéért nyögik be ezt az "én életre szóló kapcsolatot keresek" dumát, aztán első kamaty után lelépnek.

2017. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mindannyiunkban van egy vágy ez iránt mélyen belül, így nyíltan kimondva viszont ez kicsit ijesztő. Én ezt úgy értelmezem, hogy simán csak komoly, tartós kapcsolatot keres - és mivel én is, ezért meg is van a közös nevező.
2017. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Exem eletre szoloan a 3.nejet fogyasztja 35evesen. O mindig komolyan gondolja, aztan maskepp alakul. Ezt. A tettek a fontosak,nem a szavak.
2017. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

egy ismerősöm azt ajánlotta, hogy ezeket a felvetéseket hagyjam későbbre, mert sokakat elriaszt

ellenben szerinte aki erre a mondatra "ugrik" az biztosan valami önbizalom hiányos, szeretet kiéhezett valaki


én szívesen hallanám a másiktól és mégsem vagyok önbizalom hiányos, vagy szeretetre kiéhezett

szimplán komolyat keresek és ha erre találhatok megfelelő partnert, akkor miért ne mondanám el ezt a szándékomat?


szerintetek mikor nem korai ezeket a dolgokat elmondani?

2017. nov. 15. 10:21
 5/17 A kérdező kommentje:

#3:

nekem is volt 2 kapcsolatom azóta mióta ilyet keresek, de nem a megfelelő lányokat fogtam ki sajnos

szerintem azért fontos, hogy passzoljanak a felek és a jövőkép is

egy kapcsolatban sokat változhat az ember mind2 irányba

2017. nov. 15. 10:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Miert nem eleg h "hosszu tavu kapcsolatot keresek"? Nem kellenek a nagy szavak. Orulnek neki a nok de te sem tudhatod mi lesz 4ev mulva. Plane nem 40. Ugyis csak az ido tud teged igazolni,max eletre szolo kapcsolatban remenykedsz. Majd ha leterdepelsz es megkered az illetot akkor felteheted a kerdest h lenne-e veled eleted vegeig. Addig csak szajkarate.
2017. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki az első pár randin így közli, hogy ő "életre szóló kapcsolatot keres".

Nálam megszólal egy vészcsengő, mivel az illető 90%, hogy ketyós, az eddigi tapasztalataim alapján.


Így, közlöm, hogy tessék itt a latte-m ára, szia. Tiltom mindenhonnan és remélem, hogy az életben többet, nem futok vele össze.

2017. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Semmit. Kereshet. Igazából az életre szóló kapcsolat nem annak függvénye, hogy két ember mennyire illik össze, hanem hogy a felek milyen tudatossági szinten vannak. Ha agyilag érettek, akkor nem szakítanak, mert a másiknak van néhány hibája, hisz senki se tökéletes. Hanem elfogadják egymást, ahogy vannak. A párkapcsolat nem egy 50%-50%-os játék. Amikor az egyik 10%-on van, akkor a másiknak kell 90%-ot beleadnia. Ennyi.
2017. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

#7

Erről beszélek. Még meg se ismerted az embert, de már vészcsengőről beszélsz. Ezért nem lesz neked soha élethosszú kapcsolatod. Ahelyett, hogy megértenéd a másik érzéseit, csak ítélkezel, és eldobnád magadtól.

2017. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

#9


Mit számít neked, hogy én mit csinálok?


Tehát, ki is ítélkezik?


Az életem, nem? Ha nekem, nem kell egy csögögős, ketyós pasi (gondolom, amilyen te is vagy), az mit zavar téged?


Mindig elhajtottam az ilyet és ha, ne adj isten véget ér a mostani kapcsolatom, ez után is el fogom.


Aki már az elején ezzel jön, hogy ő életre szóló kapcsolatot keres, az csak egy megszállott kapcsolatfüggő. Egy álomba szerelmes és csak saját magát ámítja csak a saját érdekeit nézi.


Egy kapcsolathoz két ember kell és rengeteget dolgozni rajta, nem egy álomképet űzni.

2017. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!