Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak! Ti mit szóltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti mit szóltok, ha egy lány kimutatja, hogy nem közömbös irántatok? (nem csak mosoly, hanem több)

Figyelt kérdés

Örültök ennek, vagy jobb szeretitek ti "levadászni" a nektek tetsző lányt? Kell a hódítás élménye, hogy értékes legyen számotokra egy nő később ha kapcsolatotok lesz vele?

Megkönnyítve érzitek a dolgotokat, vagy inkább szánalmasnak tartjátok ha a lány "udvarol" kicsit nektek?


2017. nov. 15. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy kimutatja még egyáltalán nem udvarlás. Még csak nem is megerőltető.

Nyilván örülök neki mert legalább egyértelmű, hogy nem csak az időmet pazarlom.

2017. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem az anti esetunj akkor juppie
2017. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2017. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem mindenki csak örülne. Rengeteg időt és energiát spórolunk meg egymásnak.
2017. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kultúráltan teszi, akkor nincs ezzel baj...de ne legyen olyan prostis feelingje.
2017. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Van pár hülye akinek van ez a "vadászós" komplexusa, és van egy csomó "bölcs" nő aki azt terjeszti hogy a férfiak szeretnek "vadászni", de ez nem igaz.


A legtöbb férfi orül ha a lány kimutatja, de sajnos ez nagyon ritka a fentiek miatt.

2017. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan keverik a kimutatást a másikra akaszkodással. Az bőven belefér, hogy rámosolyogj a másikra (ez már önmagában elég érthető szerintem, főleg ha látszólag nincs okod erre), ráköszönni, megkérdezni mi újság, de én mondjuk el nem hívnám sehova. Csak ennyi fér bele, a többi az ő dolga. Én csak kedves vagyok és mosolygok. Ha csak udvarias vagyok valakivel, akkor tartom a távolságot és nem mosolygok úgy és annyit, nem kérdezősködök. De ez, hogy el is hívjam, már nekem nem fér bele, az első kör az övé. Eddig bevált, sose kellett nekem teperni.
2017. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, én hogyan viszonyulok hozzá.

Ahogy legésszerűbb.

Ésszerűség világában nincs vadászat.

2017. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ilyen a büdös életben nem esett / esik meg velem.
2017. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jól esne, kisebb lökést kapnék, hogy folytathatom az udvarlást/hódítást. Jó jel, mivel jól érzi magát a társaságomba.
2017. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!