Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan férfivel, aki jóképű, jómódú stb. , de unalmas?

Figyelt kérdés
Az ilyen felszínes ideálnak pont megfelelek, amit sokan gondolnak, hogy ilyen férfire vágynak a nők, a valóságban azonban abszolút nem ezek a tulajdonságok érdeklik őket, én legalábbis nem igazán szoktam hosszútávon kelleni nekik, mivel baromi unalmas vagyok, ritkán mozdulok ki, nem nagyon csinálok olyan hú de érdekes dolgokat, nincs bennem semmi különleges. Eszem, alszom, edzem, pénzt keresek, sorozatokat nézek, kockulok, néha elutazom valahova, de amúgy elég unalmas életet élek.
2017. nov. 16. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyban függ, kinek mi az unalmas.

Párom állítása szerint ő unalmas. Nem jár el bulizni, kocsmázni, max velem fél évente, vagy ha egy-egy barátja nagyon a padlón van, akkor megiszik vele egy sört, de neki az már sok.

Inkább utazni szeret, gyárlátogatásokra menni, múzeumokba.

Sajnos olyan kevés a szabadideje, hogy neki már az is igazi nagy felüdülés, ha van egy olyan nap, amikor nyugodtan bevásárolhatunk, és szét tud nézni velem egy két üzletben, este pedig kicsit kockulhatunk, puzzle-ezhetünk(ezthogyírjuk?xD)


Szerintem ha a megfelelő társat találod meg, nem unalmasnak fogsz hatni, hanem ideálisnak- a számukra.

2017. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy beszélgetni tudunk, akkor persze. Nők közt is vannak otthonülősök, én is az vagyok.
2017. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is otthonülős vagyok, egyesek szerint lehet unalmas is. Ha összeillünk, és vonzódunk egymáshoz, akkor nem gáz
2017. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel én ennek az ellentéte vagyok, ezért nem igazán tudnék ilyen emberrel együtt élni. De most ezektől a tulajdonságoktól függetlenül, aki SZÁMOMRA unalmas, azzal hosszú távon nem maradnék együtt. De mindenkinek más az uncsi. Se a pénz se a külső nem érdekel. Ha nem illünk össze, nem egyeznek a célok, az életstílus akkor nincs értelme.
2017. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak te gondolod azt, hogy jóképű és jómódú vagy, a lányok nem.
2017. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kiszemelt hölgy is erre vágyik, vagy "anyáskodóan" sertepertél körülötted és elégtétellel tölti el, hogy gondoskodhat rólad, akkor szerintem tökmind1 hogy egy pl motoros típusú csajnak tetszik e ez.
2017. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az előző párommal hiába mentem ide-oda bulizni, nyaralni stb., mégsem volt meg köztünk az a lelki kapcsolat aminek kéne. Azaz egy idő után rájöttem, hogy nem hozzám való, unalmas dolgokról beszéltünk. Aztán megismertem egy fiút, egy buliban, akivel az egész éjszakát végig beszélgettük. De az az igazi, zsigeres beszélgetés volt :3 És tényleg semmi mást nem csináltunk.

Randiztunk párszor, azóta összejöttünk. Ő is ilyen ,,unalmas" típus... A legtöbbször filmezünk, összebújunk, akár egész nap fetrengünk, és beszélgetünk, de soha nem érzem unalmasnak. Mert vele vagyok, vele beszélgethetek. És vele sose érzem azt mint az előző barátommal. Hiába voltunk a tengerpartnál, vele mégsem olyan érzés volt mint a mostani párommal otthon...

Szóval ne aggódj, nem attól függ hogy mit csinálsz, hanem attól hogy ki vagy (ez annyira nem értelmes, és nagyon hiányzik a párom, ezért meg kellett osztanom hoppááá xd )

2017. nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!