Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb lány tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány tényleg nem tud sütni, főzni (pl. palacsintát) és csak arra van eszük, hogy szerezzenek egy jómódú, jóképű pasit aki eltartja őket és ők lazsálhatnak?

Figyelt kérdés

Persze tudom az itt lévő lányok mások, ők nem szeretik a helyes, jómódú pasikat, nem akarják, hogy más süssön, főzzön helyettük, nem kell nekik saját házvezetőnő, saját szakácsnő stb bla-bla bla. Akkor meg?


http://www.youtube.com/watch?v=Kkuacwksbws


2012. nov. 24. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Én itt főleg a 35 alattiakra gondoltam.
2012. nov. 24. 10:57
 2/61 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom :)


Nekem az exeim egyik sem tudott igazán főzni sütni, néha inkább ne is főztek volna...


De viszont dolgoztak, minden rendesen megcsináltak nem voltak lusták, szóval azon kívül h nem tudtak főzni mindent megcsináltak,.


És én főztem. És szeretik is főzni sütni így sosem volt gond.


Ha az a műkörmös pics*k lettek volna jajj ahhoz a húshoz hozzá nem nyúlok meg jajj letörik a körmöm most hogy vágjam el na akkor nem is kellettek volna.

2012. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
75%

Én tudok sütni, főzni, sőt minden mást is, tehát nekem a párválasztásnál nem szempont!

37F.

2012. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 ASOT ***** válasza:
B@sszus az 1-es válaszoló mintha engem idézett volna némi eltéréssel.:)
2012. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, hogy dolgoznak, mert egy nem dolgozó csaj kutyusnak sem kell. De mást is kell csinálni, pl otthon takarítani, mosni stb. De ezt sem szereti a legtöbb lány csinálni, mert jajj salátaszerű lesz a kezem, letörik a körmöm juuujj. Ja és most nem arról van szó, hogy majd megszólalnak a lányok, hogy hát de a pasik sem tudnak fát vágni, barkácsolni stb. NEM! Most csak spec. a lányokról van szó!
2012. nov. 24. 11:02
 6/61 anonim ***** válasza:
barátnőm tud főzni, sütni és szeret is.
2012. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
Nem vagyok konyhatündér, és nem hiszek abban,hogy folyton csak a nőnek kell ezeket csinálnia, de az egyszerűbb ételeket (palacsinta, tojásos ételek, stb) azért megcsinálnám a páromnak.
2012. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 ASOT ***** válasza:

Nem tudom nálam ezzel eddig sem volt gond :"De mást is kell csinálni, pl otthon takarítani, mosni " --> aki meg lusta és sz@rt sem csinál az max szexkapcsolat vagy egyéjszakásként is fogalmazhatunk.


De szeretek főzni ergo nálam sincs gond ezzel a "fözés-sütés" szemponttal.

2012. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
59%

KEdves Kérdező!

Mi ez a megkeseredettség? Mi az oka annak, hogy utálod a világot és a többi nőt?

Kisebbségi komplexus? Sikertelenség? Vagy csak szimplán fáj az élet?


A legtöbb nő, tud főzni esetleg sütni. De ha nem, van pénze, hogy megrendelje. Ez neked gondot okoz? A te pénztárcád bántja?


Dolgozom, tanulok, takarítom a lakásom, mellette élek. HA VAN IDŐM, főzök, ha nincs, beülök valahova. A páromat egyáltalán nem zavarta ez.

Ahány ember, annyi szokás. És mindenki megtalálja a párját.

Mit kell ezt forszírozni és fenn akadni rajta?


Mi lenne, ha mindenki egyforma lenne???

2012. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
47%

Hello, én amolyan "jóképű jómódú pasi vagyok" eléggé el vagyok kényeztetve, és még fiatalka vagyok.

Sok ilyen tipikus elkényeztetett csajjal összejöttem már, akik nagyon jól néztek ki, de nekem eszem ágában sem volt "eltartani" őket. Max annyi h ott lakott pár hónapig a lakásomban. Kaja szempontjából majd éhen haltunk, mert mind2en lusták voltunk még arra is h rendeljünk valamit, nem h még főzőcskézni. Végül kölcsönös megállapodás alapján szakítottunk, mindketten megkönnyebbültünk.:D


Azóta elkezdtem én főzni tanulni (de eléggé elcseszetten haladok), mer úgy látom ezt a csajoktól nem igen lehet elvárni. Engem lenyűgözne, ha találnék olyan lányt aki jól tud főzni, Ha mégis van itt olyan lány aki jól tud főzni, és meg is tanítana pár dologra akkor készen állok.:D

2012. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!